Dzisiaj jest poniedziałek 12 kwietnia 2021, imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17822) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
7 / 4oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zaatakował nożem na przystanku. 33-latek zo ... (2)Sąd przyznał rację Greenpeace. ZE PAK musi przesta ... (2)

Skarbnik Konina, Kazimierz Lebioda, w lipcu odejdzie na emeryturę

Dodano: 24.02.2021 10:39
Źródło: LM.pl

Od końca lipca Konin będzie mieć nowego skarbnika. Dotychczasowy, Kazimierz Lebioda, przejdzie na emeryturę. Na jego odwołanie w środę zgodę wyraziła Rada Miasta Konina.

Kazimierz Lebioda, obecny skarbnik, z dniem 27 lipca przejdzie na emeryturę. Na jego odwołanie zgodę wyrazić musiała Rada Miasta Konina. Stało się to w środę – radni byli jednogłośni. Kazimierz Lebioda funkcję skarbnika pełni od lipca 2019 roku. Zastąpił na tym stanowisku Irenę Baranowską.

Nowy skarbnik wybrany zostanie w drodze konkursu. – Ten proces w tej chwili już uruchamiam – mówił prezydent Piotr Korytkowski.

Dziękuję panu skarbnikowi za jego służbę. Jako radni zawsze mogliśmy liczyć na jego profesjonalizm. Mam też świadomość, jak ciężkie to było zadanie, szczególnie w ostatnim czasie – podsumował pracę Kazimierza Lebiody w imieniu klubu PiS Krystian Majewski.

fot. Miasto Konin (Kazimierz Lebioda po prawej)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:skarbnik,   Kazimierz Lebioda,   Rada Miasta Konina,   odwołanieDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.