Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17449) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek

Dodano: 25.02.2021 20:26

W tym odcinku Zielonym do Góry pokażemy jakie skarby znajdowane są w śmieciach, będziemy przekonywać do segregacji odpadów, zastanawiamy się dlaczego w Koninie ciągle zmagamy się ze smogiem i czemu są jeszcze tacy mieszkańcy, którzy nie chcą podłączyć się do miejskiej kanalizacji. Będziemy także gotować bez resztek. Zapraszamy!

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zielonym do góry,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Przestańcie na okrągło piać z tymi alarmami smogowymi, bo jeszcze do niedawna wysoki poziom smogu w Polsce praktycznie nie występował, a już tym bardziej w Koninie, - a teraz nagle smog się zwiększył! A "zwiększył się", bo od 11 października 2019 r. Minister Środowiska celowo obniżył normy z 300 μg/m3 do – 150 μg/m3, (a planują do 80 μg/m3), by usankcjonować wysokie skażenie, aby zniszczyć Polskie kopalnie węglowe.Podobną taktykę, to sowieckie służby stosowały (tyle że odwrotną), by wmówić zwykłym obywatelom, iż nie ma skażenia po wybuchu w Czarnobylu.
Dodano: 25.02.2021 23:43    Przez: Pulsar71

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.