Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17513) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Wydarzenia kulturalne z regionu konińskiego w darmowej aplikacji

Dodano: 26.02.2021 10:55

Wydarzenia kulturalne subregionu konińskiego można mieć w zasięgu ręki, poprzez darmową aplikację Epicentrum Kultury. 

W sklepie Google Play dostępna jest darmowa aplikacja Epicentrum Kultury. Jest tam 50 miejsc oferujących seanse filmowe, koncerty, spektakle, spotkania, wystawy.  Aplikacja Epicentrum Kultury podpowie co, kiedy i gdzie zobaczyć, w czym uczestniczyć, jakie miejsca wybrać, by ciekawie spędzić wolny czas. Prezentuje informacje o wydarzeniach organizowanych przez muzea, teatry, kina czy centra i domy kultury.

Darmowa aplikacja pozwoli również wyruszyć w niezwykłe trasy – poznać malownicze zakątki Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego, Puszczy Pyzderskiej i okolic, podążyć śladami domów z żelaza, wiatraków i dworów czy stanąć na granicy zaborów i posłuchaćludowego śpiewaka. Wszystko po to, by lepiej poznać Konin i okolice. Dzięki aplikacji mozna otrzymuywać powiadomienia o nowych wydarzeniach, a klikając w serduszko, dodać wydarzenie do listy ulubionych, by o niczym nie zapomnieć. 

Aplikacja jest częścią projektu pod nazwą „Przebudowa i rozbudowa obiektu Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – Dom Kultury Oskard” w ramach Osi Priorytetowej 4: „Środowisko” Działanie 4.4. „Zachowanie, ochrona, promowanie i rozwój dziedzictwa naturalnego i kulturowego” Poddziałanie 4.4.1. „Inwestycje w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Aplikacja na Androida (5.0 i nowszy) do pobrania:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ckis.oskard&gl=PL

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:aplikacja kulturalna,   epicenturm kultury,   CKiS Konin,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.