Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17475) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla mieszkańców

Pod patronatem LM.pl

Dodano: 4.03.2021 12:01

"Czwartkowe spotkania z uczelnią", czyli otwarte wykłady online prowadzone przez wykładowców z PWSZ dla mieszkańców regionu konińskiego. 

Jak rozmawiać z ludźmi, żeby się dogadać i być dobrze zrozumianym, dlaczego dieta - cud nie sprawia cudów, jak przez gafę nie stracić twarzy w biznesie? Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas "Czwartkowych spotkań z uczelnią". Będą to, oczywiście, spotkania online. Na cykl zaprasza rektor PWSZ w Koninie, dr hab. Artur Zimny.

„Czwartkowe spotkania z uczelnią” to cykl wykładów popularnonaukowych dla mieszkańców regionu, które proponuje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie. Przygotowane w przystępnej formie, a przede wszystkim o interesujących zagadnieniach współczesnego życia. Poprowadzą je wykładowcy PWSZ w Koninie. Pierwszy, poświęcony sztucznej inteligencji („Czy komputer może myśleć? Czyli o sztucznej inteligencji słów kilka…”), odbędzie się 4 marca o godz. 17.00. W ramach wykładu dr Paweł Sobczak poruszy zagadnienia sztucznej inteligencji, wskaże gdzie jest i może być stosowana, a także wyjaśni jak działają algorytmy.

Link do wykładu „Czy komputer może myśleć? Czyli o sztucznej inteligencji słów kilka…”
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3aac0bdb9b4d114288a42f1a856e64f189%40thread.tacv2/1613210473952?context=%7b%22Tid%22%3a%22910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591%22%2c%22Oid%22%3a%22600327ac-d732-4d98-9359-69bb5b7f8a80%22%7d

Następne wykłady pojawią się w kolejne czwartki, i tak aż do 17 czerwca, zawsze o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane będą za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Zapraszamy do udziału. czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:czwartkowe spotkania z uczelnią,   PWSZ Konin,   wykłady online,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.