Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15025) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)Koniec wakacji, zaczynamy granie. W weekend rusza ... (0)

Rusza ósma edycja KBO. Przez cały miesiąc można składać wnioski

Dodano: 1.03.2021 13:04
Źródło: LM.pl

Od dzisiaj można zgłaszać swoje wnioski do nowej, ósmej już edycji Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Projekty mieszkańców dzielą się na małe, do 99 999,99 zł oraz duże, od 100 000 zł do 1000 000 zł. Pomysły można zgłaszać przesyłając wypełniony wniosek pocztą tradycyjną, przez portal e-usług Urzędy Miejskiego w Koninie, albo dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Interesanta w konińskim magistracie.

Wnioski przyjmowane będą do 31 marca, później rozpocznie się ich weryfikacja. Głosowanie, jak zwykle, planowane jest na wrzesień. Przypomnijmy, że KBO w Koninie działa od 2014 roku. Do dyspozycji mieszkańców będzie budżet wynoszący 0,5% wydatków według danych z wykonania budżetu za rok poprzedni.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.