Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17445) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Ruszyła rekrutacja do konińskich przedszkoli. Czeka 685 miejsc!

Dodano: 2.03.2021 11:24
Źródło: LM.pl

Do 26 marca trwa rekrutacja do konińskich przedszkoli. Na maluchy czeka w sumie 685 miejsc.

Wczoraj, w 18 placówkach przedszkolnych w mieście ruszyła rekrutacja. Wcześniej, rodzice dzieci uczęszczających już do placówki musieli złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. W Koninie jest w sumie ponad 2,5 tysiąca miejsc dla obecnych i przyszłych przedszkolaków, a dla nowych przedszkolaków przygotowano 685 miejsc. Aby zapisać dziecko, rodzic lub opiekun prawny musi wypełnić „Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola w Koninie na rok szkolny 2021/2022“. Można to zrobić w formie papierowej, lub w wersji elektronicznej (dostępna na www.konin.przedszkola.vnabor.pl).

- Po wypełnieniu i podpisaniu należy złożyć wniosek w przedszkolu pierwszego wyboru do 26 marca. Trzeba do niego dołączyć dokumenty świadczące o tym, że kandydat spełnia kryteria prawne -  te ustawowe jak i lokalne – czytamy na stronie konińskiego magistratu.

Nie później niż do 20 kwietnia do godz. 15.00, ogłoszone będą wyniki rekrutacji przedszkolach i udostępnione w systemie elektronicznym wspomagania rekrutacji. Od 20 do 27 kwietnia, należy pisemnie potwierdzić, czy dziecko będzie uczęszczało do danego przedszkola. Jeśli po tym terminie w placówkach będą wolne miejsca, dyrektorzy przeprowadzą rekrutację uzupełniającą, która trwa od 10 do 19 maja.

fot. konin.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Fajnie 😁 polecam przedszkole nr 8 😍💪♥️
Dodano: 02.03.2021 20:46    Przez: Pani Koninianka
Przedszkole nr17 " Wojtusiowa Izba" godne polecenia
Dodano: 03.03.2021 20:50    Przez: mama przedszkolaka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.