Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17471) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Zmiana w zarządzie ZE PAK. Wybrano nowego wiceprezesa spółki

Dodano: 3.03.2021 17:10
Źródło: LM.pl

Zmiana w zarządzie Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin. Wiceprezesem spółki została Katarzyna Sobierajska.

Podczas posiedzenia Rady Nadzorczej Spółki, które odbyło się wczoraj, na stanowisko wiceprezesa ZE PAK wybrano Katarzynę Sobierajską. Jest ona absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz polskoholenderskich studiów podyplomowych z zakresu integracji europejskiej realizowanych przez Uniwersytet Warszawski i Uniwersytet w Maastricht.

Jak informuje w swoim komunikacie ZE PAK, doświadczenie zawodowe zdobywała w administracji państwowej, biorąc udział w procesie akcesyjnym Polski do Unii Europejskiej oraz zarządzając dużymi projektami promocyjnymi. W latach 1995-2000 w Urzędzie Kultury Fizycznej i Turystyki pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Promocji Turystyki. Następnie od 2000 roku pracowała w Polskiej Organizacji Turystycznej jako Dyrektor Departamentu Promocji, gdzie odpowiadała za promocję Polski na rynkach zagranicznych. W latach 2008-2014 pełniła funkcję Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystki. Od kwietnia 2015 roku pełniła funkcję prezesa zarządu Elektrowni Pątnów II Sp. z o.o. (spółka zależna od ZE PAK) do 30 grudnia 2020 r., tj. do momentu połączenia się Elektrowni Pątnów II z ZE PAK SA. Na przełomie lat 2016/2017 zasiadała również w zarządach ZE PAK SA, PAK KWB Adamów SA i PAK KWB Konin SA.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dla ludzi Zygmunta Solorza musi być kasa, a dla taniej siły roboczej tylko okruchy ze stołu pańskiego, chciałoby się powiedzieć - nasze kamienice wasze ulice, rozumiecie kto rządzi Polską ?
Dodano: 4.03.2021 11:56    Przez: Energetyk
Na to są pieniądze. I nic z tego nie wynika
Dodano: 4.03.2021 11:51    Przez: Cuban White

KOMENTARZE

Na to są pieniądze. I nic z tego nie wynika
Dodano: 04.03.2021 11:51    Przez: Cuban White
Dla ludzi Zygmunta Solorza musi być kasa, a dla taniej siły roboczej tylko okruchy ze stołu pańskiego, chciałoby się powiedzieć - nasze kamienice wasze ulice, rozumiecie kto rządzi Polską ?
Dodano: 04.03.2021 11:56    Przez: Energetyk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.