Dzisiaj jest wtorek 3 sierpnia 2021, imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15157) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)Polskie Safari. Kamena Rally Team pierwszy w klasi ... (0)

Dzień Kobiet w Konińskim Domu Kultury to wystawa, filmy, taniec

Dodano: 5.03.2021 11:00

Dzień Kobiet w Konińskim Domu Kultury to wystawa ,,Kobiety”, dobre filmy w Kinie Centrum z ulgowymi biletami dla wszystkich pań, konkurs ze świetnymi nagrodami oraz wyjątkowa prezentacja taneczno-muzyczna, która będzie prezentem od KDK dla wszystkich kobiet.

Od 5 do 8 marca Koniński Dom Kultury zaprasza na wydarzenia kulturalne związane z Dniem Kobiet. W repertuarze Kina Centrum znajdą się dobre filmy o kobietach: ,,Czarownica miłości”, ,,Jestem Ren” oraz ,,Mulan”. W tych dniach dla wszystkich pań będą ulgowe bilety (13 zł). A na facebooku KDK 5 marca konkurs, w którym do wygrania będą: podwójne zaproszenie na występ kabaretu Paranienormalni (27 marca w KDK), vouchery do salonu fryzjerskiego ,,Metamorfoza” Agaty Lisowskiej oraz bukiet kwiatów z kwiaciarni ,,Latorośl” w Ślesinie, a także zaproszenia do Kina Centrum. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 8 marca.

W niedzielę, 7 marca w Strefie K w Konińskim Domu Kultury o 16.00 odbędzie się wernisaż ,,Kobiety”. Na wystawie zaprezentowane zostaną prace młodych, utalentowanych artystów z Atelier KreDKa w KDK.

Natomiast 8 marca na YouTube oraz Facebooku odbędzie się premiera wyjątkowej prezentacji, która będzie prezentem od KDK dla wszystkich kobiet. Na skrzypcach zagra Mirosław Grzanka, kierownik artystyczny Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum, a zatańczą Anna Cherniei i Marta Merdzińska.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   Dzień Kobiet,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czy kobieta wyznająca wartości lewicowe, wychodząca na ulice polskich miast i domagająca się legalnego zabijania dzieci w łonach kobiet też jest kobietą ?
Dodano: 06.03.2021 13:25    Przez: Nie zabijaj !
Czy Marta Lempart też jest kobietą czy narzędziem w rękach diabła ?
Dodano: 06.03.2021 13:26    Przez: Nie zabijaj !
Dla mnie kobieta jest tą, która jest przykładną żoną i matką wierzącą w Boga i przestrzegającą Jego przykazań.
Dodano: 06.03.2021 13:28    Przez: Nie zabijaj !

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.