Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17452) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Koło. Straż Miejska zmienia siedzibę.Do dyspozycji nowy samochód

Dodano: 5.03.2021 12:06

Do Straży Miejskiej w Kole dotarł nowy samochód służbowy – Opel Combo.

Kluczyki do auta komendantowi Straży Miejskiej Krzysztofowi Ossowskiemu oficjalnie przekazał burmistrz Koła Krzysztof Witkowski. - Niech służy bezpieczeństwu mieszkańców – powiedział włodarz. - Moja filozofia to straż prewencyjna nie represyjna.

Cieszę się, że stare i wysłużone auto, a co najgorsze generujące wysokie koszty związane z użytkowaniem i naprawami, zastąpi specjalistyczny samochód przystosowany do przewożenia osób zatrzymanych – powiedział komendant, dziękując jednocześnie burmistrzowi oraz Radzie Miejskiej za zabezpieczenie środków w ubiegłorocznym budżecie.

Nowy samochód to nie jedyny powód do zadowolenia kolskich strażników. W najbliższych dniach komenda zmienia siedzibę z Dąbskiej 40 na Stary Rynek 15, czyli zostanie przeniesiona pod dawny adres MOPS-u. Sześciu strażników, 5 pracowników monitoringu oraz 3 pracowników obsługujących strefę płatnego parkowania będzie wypełniać swe obowiązki na starówce. Wkrótce pojawią się aktualne numery tel. do Straży Miejskiej.

Źródło: Miasto Koło 

  • Koło. Straż Miejska zmienia siedzibę.Do dyspozycji nowy samochód

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Straż Miejska Koło,   samochód,   burmistrz,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Widzieliści państwo jak Straż Miejska w Ełku potraktowała przechodnia bez maseczki ? Dlaczego tacy bandyci w mundurach pracują w Straży Miejskiej ?
Dodano: 6.03.2021 12:31    Przez: Podatnik
dmitrij nosisz mundur i bronisz patologii w mundurach, a kto zastrzelił z zimną krwią młodego chłopaka w Koninie bez powodu, czy to jest polski Policjant, czy morderca ?
Dodano: 6.03.2021 13:49    Przez: Tylko pytam

KOMENTARZE

Widzieliści państwo jak Straż Miejska w Ełku potraktowała przechodnia bez maseczki ? Dlaczego tacy bandyci w mundurach pracują w Straży Miejskiej ?
Dodano: 06.03.2021 12:31    Przez: Podatnik
a jak Tobie będzie się działa krzywda to będziesz wzywał wszystkie możliwe służby na które teraz psioczysz........ogarnij się!!!
Dodano: 06.03.2021 12:36    Przez: dymitrii.007
dmitrij nosisz mundur i bronisz patologii w mundurach, a kto zastrzelił z zimną krwią młodego chłopaka w Koninie bez powodu, czy to jest polski Policjant, czy morderca ?
Dodano: 06.03.2021 13:49    Przez: Tylko pytam
avatar W Koninie młody człowiek stracił z życie z rąk funkcjonariusza służby podlegającej pisowskiemu ministerstwu MSW.Takie są fakty albo się łamie komuś ręce na manifestacjach albo strzela do uciekających.Było hasło ,,By żyło się lepiej ,, teraz jest ,,Dobra zmiana,, .
Dodano: 06.03.2021 18:23    Przez: Stary Ch...j

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.