Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17463) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Koronawirus. Obowiązujące obostrzenia przedłużone do 28 marca

Dodano: 5.03.2021 14:49
Źródło: LM.pl

Do 28 marca wydłużono dotychczasowe obostrzenia związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W związku z rosnącym wskaźnikiem zakażeń wirusem SARS-CoV-2, w województwie warmińsko-mazurskim zaostrzone restrykcje zostaną przedłużone do 20 marca, a w województwie pomorskim obowiązywać one będą od 13 do 20 marca.

- Decyzje dotyczące ograniczeń w poszczególnych województwach będą podejmowane w cyklu tygodniowym – powiedział Adam Niedzielski, minister zdrowia.

Dla reszty kraju, w tym dla województwa wielkopolskiego, przedłużone zostały obowiązujące teraz zasady bezpieczeństwa. To znaczy, że hotele dostępne będą dla wszystkich przy zachowaniu ścisłuch zasad sanitarnych (50% dostępności pokoi), kina i teatry otwarte z 50% zajętych miejsc siedzących, otwarte baseny i boiska, wznowiony amatorski sport na świeżym powietrzu, restauracje tak jak do tej pory będą mogły dowozić posiłki i wydawać na wynos, sauny i solaria oraz salony masażu mogą być otwarte z zachowaniem zasad sanitarnych, a zamknięte pozostają siłownie i kluby fitness. Nadal obowiązuje zakaz zakrywania ust i nosa przyłbicami, kominami i szalikami. Rekomendowane jest używanie masek chirurgicznych.

fot. Kancelaria Premiera

  • Koronawirus. Obowiązujące obostrzenia przedłużone do 28 marca

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A kiedy otworzą rodzinnych?
Dodano: 5.03.2021 15:08    Przez: Stach

KOMENTARZE

A kiedy otworzą rodzinnych?
Dodano: 05.03.2021 15:08    Przez: Stach
W 2050, kiedy Szymon Hołownia przejmie władzę ?
Dodano: 06.03.2021 13:45    Przez: Płaczący Szymon
W tym sezonie jesienno-zimowym w ogóle nie było grypy a rzekomy koronawirus szalał sobie beztrosko, a więc co się stało z grypą, co się stało z chorobami przewlekłymi jak nowotwory, zawały, udary czy cukrzyca, po prostu znikły. W mediach tylko koronawirus i szczepionki, czy wierzycie w te bajki ?
Dodano: 06.03.2021 13:41    Przez: Zdrowy Polak
Populacja ludzka jest zbyt liczna, a więc Bill Gates ze swoimi ziomkami doszli do wniosku, że trzeba ją zmniejszyć za pomocą sztucznie wyhodowanego wirusa i szczepionek i to czynią skutecznie. Ludzie szczepcie się "cudownymi" szczepionkami ?
Dodano: 06.03.2021 13:44    Przez: Zdrowy Polak

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.