Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17453) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Kobiety z pasją 2021 o motoryzacji, kuchni, twórczości i podróżach

Dodano: 6.03.2021 13:26

To będzie pasjonujące spotkanie. W tym roku swoimi pasjami podzielą się: Ewa Adamska, Ewa Jeżak, Marlena Hewitt, Małgorzata Sikorska i Paulina Zielińska.

Spotkanie z „Kobietami z pasją” odbędzie się w niedzielę, 7 marca o godz. 17.00 w domu kultury Oskard z ograniczonym udziałem publiczności. Transmisję online będzie można śledzić na profilach CKiS i portalu LM.pl

Ciekawe kobiety łączące codzienne życie z interesującymi pasjami będą bohaterkami spotkania, którego w projekcie Konin Miasto Kobiet nie może zabraknąć. Poznacie urzędniczkę, a po godzinach motocyklistkę Ewę Adamską. Z prezeską Konińskiego Kongresu Kobiet - Ewą Jeżak, porozmawiamy o domowej produkcji serów i pieczeniu chleba. O artystycznym powrocie w rodzinne strony opowie malarka Marlena Hewitt, a o swoim Lawendowym Lądzie - Małgorzata Sikorska. W mroźne strony zabierze Paulina Zielińska, która spędziła pół roku na Antarktyce.

Spotkaniu będzie towarzyszyć koncert Oliwii Szadkowskiej - uczennicy PSM I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koninie. Tego wieczoru usłyszymy w jej wykonaniu standardy muzyki jazzowej z repertuaru takich artystów jak Nat King Cole, George Shearing czy Keith Jarrett.

 

 

  • Kobiety z pasją 2021 o motoryzacji, kuchni, twórczości i podróżach

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kobiety z pasją 2021,   oskard,   Konin miasto kobiet 2021,  NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.