Dzisiaj jest poniedziałek 12 kwietnia 2021, imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17986) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
7 / 4oC
Pojutrzepogoda
7 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zaatakował nożem na przystanku. 33-latek zo ... (0)Sąd przyznał rację Greenpeace. ZE PAK musi przesta ... (2)

Dla kobiet z niepełnosprawnością Akademia Życia to czas zmiany

Dodano: 7.03.2021 12:37

Fundacja Podaj Dalej preznetuje dziewięć silnych i mądrych kobiet, dla których Konin stał się przystankiem, a może raczej stacją przesiadkową do samodzielnego życia.

Dla wielu kobiet z niepełnosprawnością pobyt w mieszkaniach treningowych Fundacji Podaj Dalej w Koninie to czas na zmiany w życiu. Odważyły się wziąć udział w niełatwym programie aktywizującym. Przyjechały z najdalszych regionów Polski. Teraz same zmieniają swoje życie na lepsze, bardziej akceptowalne, samodzielne i niezależne.

W ramach projektu Konin Miasto Kobiet, od 5 do 13 marca 2021 o godzinie 20.00 o swoim pobycie w Koninie mówi jedna z bohaterek.

Akademia Życia, czyli mieszkania treningowe to program aktywizujący osoby z niepełnosprawnością realizowany we współpracy z miastem Konin, współfinasowany przez PFRON i Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Akademia Życia i Samodzielności - mieszkania treningowe

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.