Dzisiaj jest wtorek 27 lipca 2021, imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16094) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Rychwał. Pierwsza w tym roku umowa na budowę drogi gminnej

Dodano: 7.03.2021 16:30
Źródło: LM.pl

Blisko 750 tys. zł kosztować będzie budowa drogi gminnej Wola Rychwalska – Rychwał (Sokołów). Powstanie ona w formule „zaprojektuj i wybuduj“.

Kilka dni temu w Urzędzie Gminy w Rychwale, burmistrz Stefan Dziamara podpisał umowę na pierwsze w tym roku zadanie drogowe. Odcinkiem Wola Rychwalska – Rychwał (Sokołów) zajmie się się firma z Zagórowa, która nie tylko zaprojektuje, ale też wykona inwestycję. Dokumentacja projektowa ma zostać opracowana do 21 kwietnia tego roku, a prace budowlane zakończone zostaną do 29 września.

Wartość zadania to 747 tys. zł. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu pn. „Budowa drogi gminnej nr G486029P w miejscowości Złotkowy oraz drogi gminnej nr G486016P Wola Rychwalska - Rychwał (Sokołów)", współfinansowanego w ramach operacji typu ,,Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach poddziałania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

fot. facebook/Stefan Dziamara

  • Rychwał. Pierwsza w tym roku umowa na budowę drogi gminnej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.