Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17472) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
14 / 7oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK informuje o pracach drogowych w zatokach autob ... (0)Słupca. Kolejne „prerespiratory” trafiły do szpita ... (2)

Wiosna a sprawa odżywiania - „Czwartkowe spotkania z uczelnią”

Dodano: 11.03.2021 09:27

„Wiosenna rewitalizacja organizmu okiem dietetyka” to wykład, który z myślą o pojawiającej się o tej porze roku potrzebie większej dbałości o siebie i swój organizm przygotowała dr n. med. Angelika Kargulewicz.

Podczas spotkania online jego autorka opowie o popularnych modelach żywieniowych oraz o skutkach i zagrożeniach wynikających ze stosowania diet alternatywnych. Słuchacze dowiedzą się również jakie czynniki determinują wybór optymalnego sposobu żywienia w leczeniu otyłości oraz czy suplementy diety przyjmowane w trakcie jej leczenia są elementem niezbędnym.

Dr n. med. Angelika Kargulewicz jest dietetykiem i wykładowcą Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie, autorką licznych publikacji związanych z dietetyką, a także redaktor prowadzącą czasopisma o zdrowym odżywianiu „Food Forum”. Na co dzień prowadzi zindywidualizowane poradnictwo żywieniowe oraz zajmuje się diagnostyką nietolerancji pokarmowych.

Wykład rozpocznie się 11 marca o godz. 17.00. Dodajmy, że jest nie tylko pozycją w naszej serii „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, ale znalazł się również w programie tegorocznej edycji projektu „Konin – Miasto Kobiet”.

Link do wykładu http://bityl.pl/e14az

Następne wykłady pojawią się w kolejne czwartki, i tak aż do 17 czerwca, zawsze o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane będą za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!  czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Czwartkowe spotkania z uczelnią,   wykład,   PWSZ Konin,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dlaczego w Koninie mieszka tak dużo kobiet i to młodych z nadwagą ? Kobieta otyła jest nieapetyczna dla oka i do miłości. Kobiety zadbajcie o siebie, więcej ruchu dla własnego zdrowia i urody.
Dodano: 08.03.2021 15:47    Przez: Mężczyzna
Kobiety, w dniu waszego święta życzę wam, abyście były miłe i atrakcyjne dla waszych mężczyzn.
Dodano: 08.03.2021 15:49    Przez: Mężczyzna
Mężczyzna! Ty wiadomo masz " bebzol" przed sobą, krótkie nóżki jak u kaczuszki i żadna porządna Kobieta Cię nie chce( może tylko te Panie Jagodzianki i z Ro...sy) i dlatego wylewasz tu swoje frustracje i własne fobie...!!! Zadbaj o siebie, więcej ruchu dla własnego zdrowia, bo urody i atrakcyjności to Ty już nigdy nie będziesz miał...!!! A Twoje komenty świadczą tylko o Twoim poziomie intelektualnym...!!! Pomyśl zanim coś napiszesz, zapewniam Cię, że myślenie nie boli...!!!
Dodano: 08.03.2021 18:00    Przez: Wiedźma
avatar wielkie powroty ?
Dodano: 11.03.2021 10:33    Przez: zx

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.