Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17145) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Policjanci, po zgłoszeniu łowców pedofilów, zatrzymali 38-latka

Dodano: 15.03.2021 09:03

Policjanci z Konina, po zgłoszeniu łowców pedofili, zatrzymali 38-latka, który za pomocą internetu miał umawiać się na seks z małoletnią.  

- W minioną sobotę o godzinie 17.00 do Komendy Miejskiej Policji wpłynęło zawiadomienie od łowców pedofilów, że w okresie od 10 do 13 marca, 38-letni mieszkaniec powiatu konińskiego proponował za pomocą komunikatora tekstowego obcowanie płciowe z małoletnią, poniżej 15 roku życia - potwierdza Sebastian Wiśniewski z konińskiej policji. 

- W związku z przyjętym zawiadomieniem, funkcjonariusze wydziału kryminalnego KMP w Koninie, zatrzymali mężczyznę w miejscu zamieszkania - informuje Sebastian Wiśniewski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.-  Zabezpieczyli komputer, z którego prawdopodobnie mężczyzna utrzymywał kontakt z małoletnią. Mężczyzna przebywa obecnie w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych KMP w Koninie. Czekamy na posiedzenie prokuratury, która podejmie dalsze kroki.  

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   łowcy pedofili,   zatrzymany pedofil,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar w dzisiejszych czasach młode dziewczyny bardzo prowokują. idziesz do klubu myślisz ze maja po 22 lata a tu zonk 17. oczywiście nie popieram takiego zachowania jakie miał nasz gwiazdor ale niektóre same pchają się do wyra.
Dodano: 15.03.2021 10:03    Przez: Tonny Soprano
Sytuacja jest o tyle głupia że gościowi nic nie zrobią tylko spiszą i wypuszczą temat nie raz wałkowany w internecie. Do tego chroni go Rodo, fajna akcja ale niestety do niczego nie prowadzi. Musiał by dokonać czyny zabronionego a samo pisanie i proponowanie nie jest czynem zabronionym.
Dodano: 15.03.2021 09:32    Przez: aaa aaa
A może ów „Pedofil” robił sobie jaja z prowokatorów przez internet? Śmieszni są Ci prowokatorzy, i ogólnie mentalność takich osób iż taka powiedzmy 14 latka jest chodzącym aniołkiem i trzeba ją chronić niczym jakiej bóstwo... Kto poznał prawdziwe oblicze kobiet wie iż dlaczego niektóre religie traktują kobiety tak nie inaczej... ;)
Dodano: 15.03.2021 12:45    Przez: Sylwester
Pamiętam jak moja 14 letnia siostra zapraszała swoje koleżanki do siebie i jak słyszałem jakie tematy one poruszały to uświadomiłem sobie tak jak pisze Sylwester jakie to są aniołki, jeszcze głośno to mówiły nie bacząc na domowników. Zarówno 14 latkę można wkręcić jak i kobietę 30 letnią na wziecie kredyty na tzw. Amerykańskiego żołnierza jak i kobietę 70 letnią na wnuczka. Każdego można wkręcić niezależnie od wieku, po to mamy rozum aby nie dać się wkręcić i wolną wolę.
Dodano: 15.03.2021 15:20    Przez: Kapsel
w zawiasach czyli nic mu nie grozi
Dodano: 15.03.2021 11:50    Przez: Jan

KOMENTARZE

Sytuacja jest o tyle głupia że gościowi nic nie zrobią tylko spiszą i wypuszczą temat nie raz wałkowany w internecie. Do tego chroni go Rodo, fajna akcja ale niestety do niczego nie prowadzi. Musiał by dokonać czyny zabronionego a samo pisanie i proponowanie nie jest czynem zabronionym.
Dodano: 15.03.2021 09:32    Przez: aaa aaa
avatar Nieoficjalnie. Trzydziestoośmiolatek pisługiwał się nickim,,Kaczafi"
Dodano: 15.03.2021 12:20    Przez: Tomasz Kobrzycki
Z tego co wiem to za to grozi mu do 2 lat więzienia.
Dodano: 15.03.2021 09:45    Przez: Wedlug_mnie
w zawiasach czyli nic mu nie grozi
Dodano: 15.03.2021 11:50    Przez: Jan
Hmm, art.chyba mówi co innego :)
Dodano: 15.03.2021 13:10    Przez: Wedlug_mnie
avatar w dzisiejszych czasach młode dziewczyny bardzo prowokują. idziesz do klubu myślisz ze maja po 22 lata a tu zonk 17. oczywiście nie popieram takiego zachowania jakie miał nasz gwiazdor ale niektóre same pchają się do wyra.
Dodano: 15.03.2021 10:03    Przez: Tonny Soprano
A może ów „Pedofil” robił sobie jaja z prowokatorów przez internet? Śmieszni są Ci prowokatorzy, i ogólnie mentalność takich osób iż taka powiedzmy 14 latka jest chodzącym aniołkiem i trzeba ją chronić niczym jakiej bóstwo... Kto poznał prawdziwe oblicze kobiet wie iż dlaczego niektóre religie traktują kobiety tak nie inaczej... ;)
Dodano: 15.03.2021 12:45    Przez: Sylwester
Czyli rozumiem, że jak głupiutka 13 latka będzie chciała uprawiać sex z np. 25 latkiem to on chętnie pójdzie, chociaż jest świadom tego że jest to karane...ale co tam, sama się pchała...14latka to nie kobieta tak dla ścisłości
Dodano: 15.03.2021 13:48    Przez: Hmm
Dobrze rozumujesz bracie a teraz idz zanieś na tacę ofiarę w pieniażkach żeby było na imprezy
Dodano: 15.03.2021 13:55    Przez: Mario
Heh a co ma piernik do wiatraka
Dodano: 15.03.2021 14:19    Przez: ...
Obejrzyj film Kler wtedy zrozumiesz co ma pedofilia wspolnego z kościołem...
Dodano: 15.03.2021 14:50    Przez: Mario
Pamiętam jak moja 14 letnia siostra zapraszała swoje koleżanki do siebie i jak słyszałem jakie tematy one poruszały to uświadomiłem sobie tak jak pisze Sylwester jakie to są aniołki, jeszcze głośno to mówiły nie bacząc na domowników. Zarówno 14 latkę można wkręcić jak i kobietę 30 letnią na wziecie kredyty na tzw. Amerykańskiego żołnierza jak i kobietę 70 letnią na wnuczka. Każdego można wkręcić niezależnie od wieku, po to mamy rozum aby nie dać się wkręcić i wolną wolę.
Dodano: 15.03.2021 15:20    Przez: Kapsel