Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15251) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Trwa Wielkanocna Zbiórka Żywności. Napełnij wirtualny koszyk!

Dodano: 15.03.2021 16:42
Źródło: LM.pl

„Święta godne, a nie głodne“ - pod takim hasłem trwa ogólnopolska Wielkanocna Zbiórka Żywności. Bank Żywności prowadzi ją online.

Trwająca od roku pandemia pogorszyła sytuacje wielu Polaków. Niektórych dochody znacznie zmalały, a inni stracili pracę. Są też seniorzy, osoby niepełnosprawne, samotne, bezdomne.

- Stół ze świątecznymi potrawami to nie tylko zaspokojenie podstawowych potrzeb człowieka, ale też ważny symbol, dający nam poczucie godności, które należy się każdemu, bez względu na status społeczny. A pomoc żywnościowa w obecnych czasach nabiera jeszcze ważniejszego wymiaru - jest znakiem solidarności, bliskości i troski, pomimo fizycznego oddalenia od innych ludzi. - mówi Marek Borowski, Prezes Federacji Polskich Banków Żywności. 

Wielkanocna Zbiórka Żywności w związku z trwającą epidemią koronawirusa, odbywa się online. Na stronie zbiorkazywnosci.pl można kupić wirtualny koszyk dla potrzebujących. Z zebranych w ten sposób pieniędzy, Banki Żywności kupią produkty do świątecznych paczek. Podobna forma zbiórki odbyła się już w grudniu, przed Bożym Narodzeniem.

Akcja trwa do 3 kwietnia.

  • Trwa Wielkanocna Zbiórka Żywności. Napełnij wirtualny koszyk!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Przecież w Polsce dzięki świadczeniu 500 plus nie ma już biedy .Tak powiedział pan premier Morawiecki z PiS więc ktoś tu kłamie skoro takie akcje charytatywne są potrzebne .
Dodano: 16.03.2021 10:33    Przez: Stary Ch...j
avatar tudzież inne Obajtki , Kurskie , Banasie , Glapińskie etc ....o ośmiornicy watykańskiej nie wspomnę...
Dodano: 15.03.2021 19:50    Przez: zx
avatar sama bądź prawdomówna - która z wymienionych osób usłyszała zarzuty i została skazana prawomocnym wyrokiem? Przecież obecna władza głośno krzyczała , że rozliczy aferzystów ...no i co , no i nic....sami kradną na potęgę i reszta nic ich nie obchodzi....
Dodano: 16.03.2021 09:05    Przez: zx
avatar idąc w tym wstecznym kierunku sugerujesz , że nie należy obecnej władzy patrzeć na ręce , tylko zajmować się sprawami z dalekiej przeszłości , a tymczasem dzięki takiej postawie mamy aferzystów Szumowskich , Misiewiczów , oszołoma Macierewicza , majątek Morawieckiego , złote wieże za 1,2 mld miały być , Kuchciński ...etc,etc...towarzyszu wirtualny...
Dodano: 16.03.2021 09:12    Przez: zx
avatar Nigdy więcej PO.Czego można się spodziewać po sympatyku PiS ,którym domniemam ,że jesteś ? Tylko złośliwości i urojeń .Ale jeżeli ma się może idoli w postaci Krystyny Pawłowicz uważającej widzów TVN za głupich a rządowej TVP za mądrych to wszystko staje się jasne i dalsza dyskusja nie ma sensu.Mylisz mnie z kimś innym ,może z Obajtkiem ? Nie wiem i nie interesuje mnie to wcale .Twój hejterski wpis ,w którym obrażasz mnie nazywającym złem nie najlepiej świadczy o tobie ale to twój problem i to ty musisz z nim żyć .Dalsze twoje wypowiedzi zapewne pod różnymi pseudonimami pod moimi wypowiedziami ,z którymi nie musisz się zgadzać pozostaną bez odpowiedzi z mojej strony.
Dodano: 16.03.2021 12:09    Przez: Stary Ch...j

KOMENTARZE

No Panowie Prezydenci i Prezesi miejskich spółek sięgnijcie do swoich grubych POrtfeli aby wspomóc potrzebujących.
Dodano: 15.03.2021 18:31    Przez: Bank Żywności
avatar tudzież inne Obajtki , Kurskie , Banasie , Glapińskie etc ....o ośmiornicy watykańskiej nie wspomnę...
Dodano: 15.03.2021 19:50    Przez: zx
zx, zawsze zapominasz o towarzyszach z PZPR, którzy po przemianach ustrojowych w '89 roku świetnie się ustawili i dziś żyją jak "pączki w maśle". W swoich ocenach trzeba być obiektywny towarzyszu zx.
Dodano: 16.03.2021 08:03    Przez: Wirtualny koszyk
avatar idąc w tym wstecznym kierunku sugerujesz , że nie należy obecnej władzy patrzeć na ręce , tylko zajmować się sprawami z dalekiej przeszłości , a tymczasem dzięki takiej postawie mamy aferzystów Szumowskich , Misiewiczów , oszołoma Macierewicza , majątek Morawieckiego , złote wieże za 1,2 mld miały być , Kuchciński ...etc,etc...towarzyszu wirtualny...
Dodano: 16.03.2021 09:12    Przez: zx
zx zapomniałeś o trzaskowskich, owsiakach, hołowniach ,tuskach,kopaczach ,budkach ,bądź prawdomówny
Dodano: 15.03.2021 21:47    Przez: Ala
avatar sama bądź prawdomówna - która z wymienionych osób usłyszała zarzuty i została skazana prawomocnym wyrokiem? Przecież obecna władza głośno krzyczała , że rozliczy aferzystów ...no i co , no i nic....sami kradną na potęgę i reszta nic ich nie obchodzi....
Dodano: 16.03.2021 09:05    Przez: zx
avatar Przecież w Polsce dzięki świadczeniu 500 plus nie ma już biedy .Tak powiedział pan premier Morawiecki z PiS więc ktoś tu kłamie skoro takie akcje charytatywne są potrzebne .
Dodano: 16.03.2021 10:33    Przez: Stary Ch...j
avatar Nigdy więcej PO.Czego można się spodziewać po sympatyku PiS ,którym domniemam ,że jesteś ? Tylko złośliwości i urojeń .Ale jeżeli ma się może idoli w postaci Krystyny Pawłowicz uważającej widzów TVN za głupich a rządowej TVP za mądrych to wszystko staje się jasne i dalsza dyskusja nie ma sensu.Mylisz mnie z kimś innym ,może z Obajtkiem ? Nie wiem i nie interesuje mnie to wcale .Twój hejterski wpis ,w którym obrażasz mnie nazywającym złem nie najlepiej świadczy o tobie ale to twój problem i to ty musisz z nim żyć .Dalsze twoje wypowiedzi zapewne pod różnymi pseudonimami pod moimi wypowiedziami ,z którymi nie musisz się zgadzać pozostaną bez odpowiedzi z mojej strony.
Dodano: 16.03.2021 12:09    Przez: Stary Ch...j