Dzisiaj jest czwartek 5 sierpnia 2021, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15319) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 17oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Koniński Budżet Obywatelski. Pół miliona więcej na projekty 2022

Dodano: 19.03.2021 13:40
Źródło: LM.pl

Ponad 3,4 mln zł będzie do rozdysponowania na projekty Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. To o pół miliona więcej niż w ubiegłym roku.

Jeszcze do końca marca mieszkańcy Konina mogą zgłaszać swoje wnioski do ósmej edycji KBO. Tymczasem już wiadomo ile środków zostanie przeznaczonych na ich realizację w 2022 roku. Zgodnie z zarządzeniem prezydenta, na budżet obywatelski zabezpieczono 3 mln 412 tys. zł. Z tego na tak zwane projekty małe (do 100 tys. zł) to będzie 1 mln zł, a na projekty duże (od 100 tys. zł do 1 mln zł) – 2 mln 412 tys. zł. Dla porównania, w ubiegłym roku na wszystkie wnioski przeznaczone było 2 mln 906 tys. zł.

Wszystkie zgłoszone przez mieszkańców projekty zostaną poddane weryfikacji, po której rozpocznie się głosowanie. To, planowane jest jak zwykle na wrzesień.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Och gdybyśmy tak mieli w Koninie bogatego wujka w USA jak Bill Gates, George Soros czy obecny Prezydent USA Joe Biden, być może by wspomógł nas finansowo, bo kasa miasta pusta, a nawet ciągle się zadłużamy i kto to potem będzie spłacał ? Większość problemów na tym świecie wiąże się z brakiem pieniędzy i ciągle ich brakuje, a faktem jest, że tym światem rządzą ludzie, którzy je mają.
Dodano: 19.03.2021 16:16    Przez: Mieszkaniec

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.