Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17709) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (0)Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościł ... (2)

P. Korytkowski: W Koninie gruntów pod inwestycje nie zabraknie

Dodano: 20.03.2021 12:00

Dlaczego Konin wycofał się z partycypowania w kosztach budowy linii kolejowej Konin - Turek? W jakim stanie jest konińska gospodarka? Czy Konin jest w stanie pozyskać nowe tereny inwestycyjne? Co w najbliższym czasie będzie się działo na wyspie Pociejewo?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z prezydentem Konina Piotrem Korytkowskim.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Piotr Korytkowski,   prezydent Konina,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar może grunt nie zabraknie ale inwestorów to miasto potrzebuje od lat. Panie Szeryfie zobacz Pan co robi i jak działa Września. W Koninie miejsc pracy jak na lekarstwo.
Dodano: 20.03.2021 12:09    Przez: Tonny Soprano
Inwestorów to było trzeba pozyskiwać w latach 90 i 2000. Karty są już rozdane, strefa inwestycyjna w roku 2015 ? to spóźnienie 20 lat. Od kiedy wiadomo że kopalnia się kończy? A huta i jej elektroliza 99 rok? TERENÓW NIE ZABRAKNIE BO BEDĄ LEŻEC ODŁOGIEM.
Dodano: 20.03.2021 13:14    Przez: Eryk21
Co to za bełkot ze strony Korytkov , żadnych konkretnych celów dla miasta Konina . Wypowiedzi ukierunkowane w tematy przeszłościowe a nic o tematach za czasów obecnej władzy co zrobili i mają zamiar zrobić w najbliższych latach i przedstawienia w końcu programu dla miasta Konina .Prezydent każe spojrzeć wstecz ale po co ...? Czy mamy żyć przeszłością czy przyszłością ...?? Obecna władza w Koninie nie ma żadnego planu rozwojowego dla miasta . Przy wyborach mieszkańcy rozliczą prezydenta i podziękują mu już bo w następnej kadencji takiego prezydenta jaki jest obecnie mieszkańcy nie chcą .Polityka idzie w kierunku kolesiostwa , niegospodarność , bezrobocie największe w regionie WLKP . , nieróbstwo , wegetacja . Obecna władza nie jest dla mieszkańców !! Precz z PO i Novoczesną w mieście Konin.
Dodano: 20.03.2021 15:07    Przez: con corleone
Anna Pilarska zafascynowana była poprzednim Prezydentem Konina Józefem Nowickim, a Iwona Krzyżak jest zauroczona obecnym Prezydentem Piotrem Korytkowskim, obydwie redaktorki oczywiście są wrogo nastawione do PiS-u ?
Dodano: 20.03.2021 13:03    Przez: To tylko LM
Szkoda klawiatury.
Dodano: 20.03.2021 12:54    Przez: piotr antas

KOMENTARZE

avatar może grunt nie zabraknie ale inwestorów to miasto potrzebuje od lat. Panie Szeryfie zobacz Pan co robi i jak działa Września. W Koninie miejsc pracy jak na lekarstwo.
Dodano: 20.03.2021 12:09    Przez: Tonny Soprano
ten prezydent jest od 2 lat, inwestycje pozyskuje się dużo dużo dłużej. Zauważę też, że jest pandemia.
Dodano: 20.03.2021 13:36    Przez: Jakub Wawrzecki
Szkoda klawiatury.
Dodano: 20.03.2021 12:54    Przez: piotr antas
Pisz chłopie, ty taki mądry ?
Dodano: 20.03.2021 13:05    Przez: Jak zepsute radio ?
Od ciebie, na pewno.
Dodano: 20.03.2021 13:19    Przez: piotr antas
To jej nie używaj, mądralo.
Dodano: 20.03.2021 13:35    Przez: Jakub Wawrzecki
Anna Pilarska zafascynowana była poprzednim Prezydentem Konina Józefem Nowickim, a Iwona Krzyżak jest zauroczona obecnym Prezydentem Piotrem Korytkowskim, obydwie redaktorki oczywiście są wrogo nastawione do PiS-u ?
Dodano: 20.03.2021 13:03    Przez: To tylko LM
Ivon i Anny się sprzedały i w Koninie nie ma wolnych mediów , niezależnych . To jest i leży w genach kobiet ,że zawsze będą s..ę sprzedawać ... Tak było od wieków dlatego wiadomo dlaczego na świecie jest to najstarszy zawód świata .
Dodano: 21.03.2021 09:52    Przez: sowa
Domeną kobiet jest brak racjonalnego myślenia , brak perspektywicznego toku myślenia , jak i również chwiejność w decyzjach , dlatego nazywana jest słabą płcią . Kobiety powinny w dużej większości zająć się domem i wychowywaniem dzieci a nie uczestniczyć w sprawach ważnych
Dodano: 22.03.2021 10:19    Przez: sęku
Iwona Krzyżak tak się śmieje do Prezydenta P. Korytkowskiego jak Monika Olejnik w "Kropce nad i" do Aleksandra Kwaśniewskiego.
Dodano: 20.03.2021 13:08    Przez: LM jak TVN
Inwestorów to było trzeba pozyskiwać w latach 90 i 2000. Karty są już rozdane, strefa inwestycyjna w roku 2015 ? to spóźnienie 20 lat. Od kiedy wiadomo że kopalnia się kończy? A huta i jej elektroliza 99 rok? TERENÓW NIE ZABRAKNIE BO BEDĄ LEŻEC ODŁOGIEM.
Dodano: 20.03.2021 13:14    Przez: Eryk21
To, że gruntów nie zabraknie to nie ma się czy chwalić . To świadczy o tym z jaką dużą skalą bezrobocia mamy do czynienia i co robi w tej kwestii prezydent w mieście Konin. Jest to duży problem od lat gdzie w ogóle nie ingeruje obecna władza konińska aby zmniejszyć bezrobocie w Koninie i ściągnąć nowych inwestorów . Ta sytuacja ciągnie się już wiele lat gdzie cały czas mamy do czynienia z podwyższonym bezrobociem . Polityka obecnej władzy dąży w kierunku ,że na ziemi konińskiej będziemy mieli za kilka lat wzrost bezrobocia do poziomu około 18 % . Można to zauważyć choćby przy sytuacjach niegospodarności obecnej władzy gdzie mamy do czynienia z kolesiostwem w tematach hotel - Konin, czy też obsadzanie stanowisk ludzmi z poza Konina , gdzie dla mieszkańców nie ma pracy i odbija się na bezrobociu .
Dodano: 20.03.2021 14:46    Przez: bogota
Skoro AŻ tyle mamy WOLNYCH gruntów pod inwestycję to wniosek jest prosty tzn. że w mieście Konin nic się nie dzieje . To zasługa obecnej władzy .
Dodano: 21.03.2021 09:31    Przez: kamilm Sz.
Kiedy w końcu prezydent pochyli się nad tematem oświetlenia nad stawkiem ZATORZE gdzie obiecywał Bezpieczny Konin a mieszkańcy nie spacerują bo czują się w mieście Konin niebezpiecznie
Dodano: 21.03.2021 14:09    Przez: vice
vice, nie łaż tam po nocach, bo jeszcze cię ktoś zgwałci.
Dodano: 21.03.2021 16:17    Przez: Balaton
Co to za bełkot ze strony Korytkov , żadnych konkretnych celów dla miasta Konina . Wypowiedzi ukierunkowane w tematy przeszłościowe a nic o tematach za czasów obecnej władzy co zrobili i mają zamiar zrobić w najbliższych latach i przedstawienia w końcu programu dla miasta Konina .Prezydent każe spojrzeć wstecz ale po co ...? Czy mamy żyć przeszłością czy przyszłością ...?? Obecna władza w Koninie nie ma żadnego planu rozwojowego dla miasta . Przy wyborach mieszkańcy rozliczą prezydenta i podziękują mu już bo w następnej kadencji takiego prezydenta jaki jest obecnie mieszkańcy nie chcą .Polityka idzie w kierunku kolesiostwa , niegospodarność , bezrobocie największe w regionie WLKP . , nieróbstwo , wegetacja . Obecna władza nie jest dla mieszkańców !! Precz z PO i Novoczesną w mieście Konin.
Dodano: 20.03.2021 15:07    Przez: con corleone
Konin opanowany przez PO od Magistratu do Spółek Miejskich, każde kierownicze stanowisko w mieście w POsiadaniu PO, tym ludziom krzywda się nie dzieje a i bieda w oczy im nie zajrzy. Tak wyglądają rządy PO ? "Jak będziesz w PO, będziemy cię bronić jak niePOdległości" - cytat ze Sł. Neumana.
Dodano: 20.03.2021 16:31    Przez: Obywatel RP
PO to nie PiS, nie jest tak, że nastąpił jakiś desant. Nie pisz bzdur.
Dodano: 20.03.2021 16:36    Przez: Jakub Wawrzecki
...aż po LM
Dodano: 21.03.2021 16:46    Przez: dec
avatar LM to juz tak w lewo skrecił ze az czytac sie nie chce tego.
Dodano: 20.03.2021 18:40    Przez: SepleniacyNiemieczBelgi
Bardzo odczuwalne jest nastawienie pozytywne redakcji LM do niesłusznej , niepoprawnej , niegospodarnej , polityki prezydenta Konin.To nic innego jak LM jest kolejnym kolegą prezydenta .Tzw. cicha zmowa . Jeś
Dodano: 21.03.2021 09:39    Przez: benetton
Odpowiedź jest prosta: Reklamy miasta, spółek miejskich itp.
Dodano: 21.03.2021 11:44    Przez: p***rnese tu
1 z 2
12>>