Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15281) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Dzienny Dom Senior+ czeka na mieszkańców gminy Golina

Dodano: 24.02.2021 15:29
Źródło: LM.pl

Seniorzy z gminy Golina mogą zgłaszać swój udział w zajęciach oraz usługach oferowanych przez Dzienny Dom Senior+.

Placówka będzie funkcjonować przez cały rok kalendarzowy i zapewniać 8-godzinną ofertę od poniedziałku do piątku. Skorzystać będzie można z usług socjalnych (m.in. zapewnienie gorącego posiłku), edukacyjnych, kulturalno-oświatowych, sportowo-rekreacyjnych, aktywności ruchowej, terapii zajęciowej oraz aktywizacji i integracji społecznej, w tym wolontariatu międzypokoleniowego.

Uczestnikami zajęć w Dziennym Domu Senior+ będą mogli zostać mieszkańcy gm. Golina w wieku minimum 60 lat, nieaktywni zawodowo i samodzielni, bądź wymagający niewielkiej pomocy w czynnościach dnia codziennego. Bliższych informacji na temat rekrutacji udziela Urząd Miejski w Golinie, pod numerem telefonu: 63 2418 095, wew. 273.

Zajęcia i usługi w Dziennym Domu Senior+ w Golinie, realizowane będą w oparciu o środki własne Gminy Golina oraz środki Wojewody Wielkopolskiego w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.