Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15704) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (0)

Konin. Bezpłatne czipowanie w trzech przychodniach. Projekt KBO

Dodano: 22.03.2021 18:59
Źródło: LM.pl

Ruszyło bezpłatne czipowanie psów w Koninie. Środki na ten cel pochodzą z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.

W trzech konińskich przychodniach weterynaryjnych, od 15 marca można zaczipować swojego czworonoga za darmo. Wszystko dzięki pieniądzom z ubiegłorocznego projektu „Opieka nad kotami wolnożyjącymi oraz bezpłatne czipowanie psów dla mieszkańców miasta Konina“. Realizacja wniosku obejmowała m.in. kastrację i sterylizację, a także odrobaczania i odpchlenie zwierząt bezdomnych oraz wotów żyjących na wolności. Poza tym projekt obejmował leczenie, szczepienie i czipowanie zwierząt. Na ten cel przeznaczono w sumie niespełna 99 tys. zł.

Z darmowego czipowania można skorzystać w przychodniach: przy ul. Reformackiej, Moniuszki i Okólnej (z siedzibą również przy ul. Flisackiej).

  • Konin. Bezpłatne czipowanie w trzech przychodniach. Projekt KBO

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jak już ktoś ma kotka czy pieska dla przyjemności (nie mówię tu o rolnikach, sadownikach i stróżach), to i powinno go też być stać na czipowanie. Niestety, przyjemności kosztują co nieco. Z bezdomnymi zwierzakami dobry pomysł.
Dodano: 23.03.2021 00:28    Przez: Matilan
Dzisiaj czipowane są psy jutro my. Jest tylko kwestią czasu, kiedy objawi się antychryst, który stanie na czele światowego rządu i zmusi całą populację ludzką do do zaczipowania się liczbą jego imienia 666.
Dodano: 23.03.2021 11:38    Przez: Objawienie św. Jana
Po przymusowych szczepionkach na korona-wirusa nastąpi przymusowe czipowanie ludzkości, czy to się stanie za rok czy za dwa lata, tego nie wiem, wiem natomiast, że to musi się stać i to w niedługim czasie, jako że wkroczyliśmy w czasy ostateczne, w których zapanuje nad światem antychryst, przed powtórnym przyjściem Jezusa Chrystusa.
Dodano: 23.03.2021 11:43    Przez: Objawienie św. Jana
avatar głupotę już masz zaszczepioną - żaden czip już nie pomoże....
Dodano: 23.03.2021 12:12    Przez: zx

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.