Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15702) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (0)

Konin. Skarbnik miasta poszukiwany. Magistrat ogłosił konkurs

Dodano: 23.03.2021 16:42
Źródło: LM.pl

Prezydent Konina ogłosił konkurs na stanowisko skarbnika miasta. Dokumenty można składać do 5 kwietnia.

Dotychczasowy skarbnik Urzędu Miejskiego w Koninie odszedł na emeryturę. W związku z tym, ogłoszony został nabór na jego stanowisko. Poza obywatelstwem polskim, niekaralnością i nieposzlakowaną opinią kandydaci powinni mieć ukończone studia ekonomiczne i co najmniej 2 lata praktyki w księgowości, albo ukończoną szkołę średnią i co najmniej 6 lat praktyki w księgowości lub być wpisani do rejestru biegłych rewidentów, albo posiadać certyfikat księgowego uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ponadto kandydat na skarbnika musi znać przepisy z zakresu: ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o samorządzie powiatowym.

Do zakresu zadań wykonywanych przez skarbnika zalicza się m.in. realizacje spraw związanych z przygotowaniem projektu budżetu miasta, Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta, sprawozdania z wykonania budżetu miasta oraz sprawozdań finansowych. Do tego również zapewnienie równowagi budżetowej i odpowiednia realizacja dochodów i wydatków miasta, przygotowywanie projektów uchwał i zarządzeń związanych z budżetem miasta oraz kontrasygnowanie umów i zamówień powodujących powstanie zobowiązań pieniężnych miasta.

Kandydaci swoje oferty mogą składać elektronicznie przez wypełnienie formularza elektronicznego zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej, albo osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Koninie. Po zakończeniu procesu naboru, prezydent wystąpi z wnioskiem do Rady Miasta Konina o powołanie wskazanego kandydata na stanowisko skarbnika.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

"Kaczafi" pewnie się zgłosi, to człowiek zacny, szlachetny i kulturalny, on teraz pisze pod innym nickiem ?
Dodano: 23.03.2021 17:40    Przez: Skarbnik
avatar Obajtek albo były ks.Tymoteusz Sz. to idealni kandydaci .Pan prezes Kaczyński rękoma konińskiego katechety pewnie by pobłogosławił.
Dodano: 23.03.2021 19:36    Przez: Stary Ch...j

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.