Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMO艢CI OG艁OSZENIA (17694) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Has艂o:
Przypomnij has艂o
zamknij

POGODA

Dzi艣pogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogod臋 dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (0)Konin. Pami臋tajcie o muzealnych ogrodach! Zago艣ci艂 ... (2)

馃敶 Konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia

Dodano: 25.03.2021 10:48

O godz. 11.00 odb臋dzie si臋 konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Zapraszamy.

  • 馃敶 NA 呕YWO: Konferencja prasowa pemiera i ministra zdrowia

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce sta艂 si臋 faktem. B膮d藕 na bie偶膮co! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Ka偶d膮 informacj臋 weryfikujemy u 藕ród艂a, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie 艣cigamy si臋.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresowa膰 tematem? Czekamy na sygna艂y/materia艂y. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj wi臋cej na temat:live,   na 偶ywo,   kprm,  



DODAJ SW脫J KOMENTARZ

KOMENTOWA膯 MOG膭 TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znak贸w (0)
max 28 znak贸w (0)

Twój komentarz mo偶e zosta膰 przeczytany przez tysi膮ce osób. Wydawca portalu LM.pl spó艂ka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialno艣ci za jego tre艣膰. Komentarze znies艂awiaj膮ce lub mog膮ce narusza膰 dobra osobiste osób trzecich gro偶膮 odpowiedzialno艣ci膮 karn膮 i cywiln膮. Osoby pokrzywdzone mog膮 skutecznie dochodzi膰 swoich praw w organach 艣cigania i w s膮dach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz mo偶e zosta膰 opublikowany nie tylko na tej stronie, ale równie偶 w innych mediach.
Komentarze nie na temat s膮 usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Spo艂ecze艅stwo trzeba zastraszy膰 dok艂adnie i 艣rub臋 przykr臋ci膰, spo艂ecze艅stwo musi wiedzie膰, 偶e rz膮d trzyma je kr贸tko za pysk. M贸j PiS ogranicza moj膮 wolno艣膰 i zmusza mnie do czego艣 czego ja nie chc臋 i twierdzi, 偶e to wszystko dla mojego dobra ?
Dodano: 25.03.2021 15:45    Przez: PiS-owiec
Pan Morawiecki abdykuje przed pandemi膮. Usi艂uje odpowiedzialno艣膰 za nieudolno艣膰 w艂adzy przerzuci膰 na opozycj臋, media i prywatn膮 s艂u偶b臋 zdrowia. Bo偶e chro艅 nas przed wszystko najlepiej wiedz膮cymi nieudacznikami.
Dodano: 25.03.2021 15:56    Przez: Alfred Michalczyk
To dziwne ,偶e lekarze nie przyjmuj膮 na "chor膮 kas臋 "...nie dzia艂a jak nalezy opieka ze strony lekarza rodzinnego a specjalisci prywatnie kasuj膮 200 z艂..i jako艣 im bezpiecznie si臋 pracuje i chowa do kieszeni kase...czyne s膮 koscio艂y ...i nie odwo艂ane g艂upawe imprezy pi艂karskie ...jak pandemia i zaostrzenia / nie wiem co to za okreslenie OBOSTRZENIA ? / do zakaz wszystkiego. Zamkn膮c sejm wszelkie dzia艂ania posl贸w i zabrac im wynagrodzenia....
Dodano: 26.03.2021 03:53    Przez: janegab

KOMENTARZE

Spo艂ecze艅stwo trzeba zastraszy膰 dok艂adnie i 艣rub臋 przykr臋ci膰, spo艂ecze艅stwo musi wiedzie膰, 偶e rz膮d trzyma je kr贸tko za pysk. M贸j PiS ogranicza moj膮 wolno艣膰 i zmusza mnie do czego艣 czego ja nie chc臋 i twierdzi, 偶e to wszystko dla mojego dobra ?
Dodano: 25.03.2021 15:45    Przez: PiS-owiec
Pan Morawiecki abdykuje przed pandemi膮. Usi艂uje odpowiedzialno艣膰 za nieudolno艣膰 w艂adzy przerzuci膰 na opozycj臋, media i prywatn膮 s艂u偶b臋 zdrowia. Bo偶e chro艅 nas przed wszystko najlepiej wiedz膮cymi nieudacznikami.
Dodano: 25.03.2021 15:56    Przez: Alfred Michalczyk
Za艂贸偶my, 偶e w Polsce nadal rz膮dzi KOalicja PO-PSL, jak oni by walczyli z t膮 pandemi膮, czy tak 艂agodnie jak PiS czy mo偶e wprowadziliby stan nadzwyczajny, o kt贸rym POlitycy totalnej oPOzycji wielokrotnie wspominali ? Krytykujemy PiS i s艂usznie, bo nikt nie lubi obostrze艅, ale jednocze艣nie dzi臋kujmy Bogu, 偶e u steru w艂adzy nie zasiada PO-PSL, bo Polska by艂aby jednym wielkim wi臋zieniem dla nas.
Dodano: 25.03.2021 17:26    Przez: Tylko nie PO
Zaczadzony, czy tylko zazdroszcz膮cy ''sukces贸w'' biznesowych Obajtka ?
Dodano: 25.03.2021 20:01    Przez: antysemita
Kaczafi opanuj si臋 w swojej nienawi艣ci do Pana Prezesa Obajtka.
Dodano: 26.03.2021 11:42    Przez: Orlen
Dobrze 偶e PO jest ju偶 na dnie bo gdyby rz膮dzili najbli偶szy szpital by艂by w Berlinie