Dzisiaj jest czwartek 5 sierpnia 2021, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15253) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 17oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

W Ferio Konin gasimy światło dla Bałtyku

Materiał promocyjny

Dodano: 26.03.2021 15:56

Ocalmy Bałtyk nim zatęsknimy – to hasło tegorocznej polskiej edycji globalnej akcji Godzina dla Ziemi WWF, największej ekologicznej inicjatywy na świecie. Akcja już od 14 lat inspiruje do działania. Co roku bierze w niej udział ok. 180 państw na 7 kontynentach.

W sobotę, 27. marca o godz. 20.30 Ferio Konin zgasi częściowo światło dla Bałtyku. W geście solidarności wygaszona zostanie cała iluminacja fasady budynku galerii.

Celem tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF jest ochrona środowiska Morza Bałtyckiego i zwiększenie świadomości na temat jego zagrożeń z przekazem, że warto walczyć o nasz dom – Ziemię. Jak podkreślają inicjatorzy polskiej edycji, kondycja Bałtyku jest bardzo słaba, a jego mieszkańcy zanikają.

W symbolicznym geście solidarności z przyrodą i planetą, na całym świecie zgasną światła. Zachęcamy do przyłączenia się do inicjatywy.

Ocal Bałtyk nim zapomnisz.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ferio,   www,   ekologia,   godzina dla ziemiNAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.