Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15299) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Koniński Budżet Obywatelski. Ostatni dzień składania wniosków

Dodano: 31.03.2021 12:04
Źródło: LM.pl

Jeszcze tylko dzisiaj można składać wnioski do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do podziału są 3 mln 412 tys. zł.

To już ósma edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Pula środków jest o około pół miliona większa od ubiegłorocznej. Tak jak w ubiegłych latach przyjmowane są projekty małe do 100 tys. zł i duże – od 100 tys. zł do 1 mln zł. Wnioski można było składać przez cały marzec, a dziś ostatni dzień ich przyjmowania przez Urząd Miejski w Koninie.

Teraz rozpocznie się proces weryfikacji projektów, a głosowanie elektroniczne rozpocznie się 6 września i potrwa do zakończenia głosowania w lokalach wyborczych. To, zaplanowano na 19 września w godzinach od 9.00 do 16.00.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

KBO to jedna wielka ściema , gdzie i tak zostaną wybrane projekty te mniej ważne . To nic innego jak przypomina analizę wśród mieszkańców gdzie i co jest potrzebne gdzie i tak te projekty nie mają szans na realizacje. Tak właśnie jest z odcinkiem asfaltowym popękanym z dziurami , wyboisty od korzeni drzew od 40 lat na V os. Okólna zaraz przy tężniach i sklepu Kuba . Aż się prosi żeby ten odcinek na Okólnej zrealizować jak najszybciej z uwagi na poprawienie bezpieczeństwa jak i architektonicznie możliwości i może być wizytówką w tej części miasta . Dobrze byłoby żeby na tą część miasta był zaprojektowany ten teren dość pokazowo z dobrych materiałów przypominający część parkową gdyż by dobrze współgrał z istniejącymi już tężniami . Tutaj dobrze byłoby jakby nad tym projektem pochylił się architekt.
Dodano: 31.03.2021 12:41    Przez: freekoń
Wnioski to my sami wyciągamy, nigdy więcej POlityków PO u władzy w Koninie.
Dodano: 31.03.2021 12:53    Przez: Tylko nie PO
Czy mieszkańcy Konina są zadowoleni z zarządzania miastem przez POlityków PO i Nowoczesnej ?
Dodano: 31.03.2021 12:55    Przez: Tylko nie PO
Dla POlityków PO i Nowoczesnej w Koninie jest tak, im gorzej tym lepiej, dla nich liczą się stołki dla swoich i dobrze płatne kierownicze POsady oraz odbudowa Synagogi i innych pożydowskich ruin.
Dodano: 31.03.2021 12:59    Przez: Tu jest Polska
Odezwali się ci, którzy nigdy nie podnieśli papierka z ulicy, wyrzuconego przez kogoś innego, ale także ci co nigdy nie napisali żadnego wniosku do KBO. Wieczni malkontenci zabrali głos! Manna z nieba sama nie spadnie, a przecież trzeba było wytężyć mózgownicę i napisać wniosek o modernizację ulicy na ukochanym V osiedlu. Narzekanie, to najlepsze lekarstwo na swoje lenistwo intelektualne i społeczne.
Dodano: 31.03.2021 16:20    Przez: Felek Stankiewicz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.