Dzisiaj jest poniedziałek 21 czerwca 2021, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16390) SPORT FORUM FIRMY (5607) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
30 / 19oC
Jutropogoda
27 / 16oC
Pojutrzepogoda
23 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Nielegalne papierosy i tytoń „spod lady“ w ... (0)Konin Cup 2021. Potrójna wygrana Agaty Dahlke-Burd ... (0)

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Konin też na niebiesko!

Dodano: 2.04.2021 15:15
Źródło: LM.pl

Most im. J. Piłsudskiego i gabinet prezydenta Konina zostaną podświetlone na niebiesko. Dzisiaj Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Hasłem Światowego Dnia Świadomości Autyzmu jest „Zapal się na Niebiesko“.

- To dzień, w którym szczególną uwagę kierujemy na osoby, które są w spektrum autyzmu, które każdego dnia zmagają się z wyzwaniami jakie niesie ze sobą otaczająca rzeczywistość. To dzień, w którym możemy na moment zatrzymać się i zastanowić się, czy mogę w jakiś sposób pomóc, wesprzeć taką rodzinę, osobę, zobaczyć czy w moim otoczeniu są osoby w spektrum autyzmy, którym mogę pomóc – czytamy na stronie konińskiego magistratu.

Każdego roku, 2 kwietnia cała Polska świeci się na niebiesko. Do akcji włącza się też Konin. Wszystko po to, by pokazać, że miasto wspiera zmagających się z autyzmem, ale też daje przestrzeń do rozwoju.

  • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Konin zapali się na niebiesko!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.