Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15250) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koniec wakacji, zaczynamy granie. W weekend rusza ... (0)Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)

Golina. Konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi

Dodano: 6.04.2021 14:00
Źródło: LM.pl

„Przywróć naszą Ziemię“ - pod takim hasłem odbywa się w Golinie konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych jako Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi ustanowiła 22 kwietnia. Pierwsze obchody odbyły się w 2010 roku. Celem tego dnia jest promowanie postaw proekologicznych i uświadomienie politykom oraz obywatelom jak kruchy jest ekosystem.

Dom Kultury w Golinie przygotowując się do święta zaproponował najmłodszym mieszkańcom gminy konkurs plastyczny. Prace mogą zostać wykonane dobrowolną techniką i nawiązywać do hasła „Przywróć naszą Ziemię“. Należy je dostarczyć do 16 kwietnia, a ogłoszenie wyników konkursu zaplanowano na 23 kwietnia.

  • Golina. Konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ziemia na której żyjemy nie jest naszą, ona należy do Boga a my jedynie na niej chwilowo mieszkamy jak tysiące pokoleń żyjących przed nami i gdzie oni teraz są, czy ziemia nadal należy do nich ? My ludzie jesteśmy tylko gośćmi na planecie, która należy do Boga jak i cały Wszechświat, a więc nie przyzwyczajajmy się do życia na ziemi, ale dbajmy o nią.
Dodano: 07.04.2021 16:16    Przez: Chrześcijanin
"Nasza Ojczyzna jest w niebie", ziemia na której Bóg dał nam życie jest tylko przystankiem, na którym zatrzymaliśmy się na chwilę i zaraz z tego "przystanku" odjedziemy do lepszego świata. Ziemia nie jest żadną matką, to nie ona nas urodziła i to nie ona nam dała życie.
Dodano: 07.04.2021 16:22    Przez: Chrześcijanin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.