Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17427) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielona edukacja na terenie Parku im. Fryderyka Ch ... (7)Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypad ... (1)

Autostrada A2. Jechał mimo świątecznego ograniczenia ruchu

Dodano: 7.04.2021 13:05
Źródło: LM.pl

Jechał autostradą A2 w czasie świątecznych ograniczeń w ruchu. Kierowca został ukarany mandatem, a samochód trafił na parking strzeżony.

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych, inspektorzy konińskiego oddziału WITD zatrzymali do kontroli samochód, który przewoził stalowe pręty z Białorusi do Niemiec.

- Kierowca wiedział o obowiązującym zakazie, wcześniej odebrał przerwę w prowadzeniu pojazdu na parkingu, gdzie mógł pozostać na cały czas trwania zakazów, jednak zdecydował się jechać dalej. Wobec białoruskiego przewoźnika wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie nałożenia kary pieniężnej w wysokości 2 tys. zł – informuje rzecznik Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu.

Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 200 zł, a samochód został usunięty na parking strzeżony do czasu, kiedy skończył się zakaz ruchu dla pojazdów powyżej 12 ton.

fot. WITD Poznań

  • Autostrada A2. Jechał mimo świątecznego ograniczenia ruchu
  • Autostrada A2. Jechał mimo świątecznego ograniczenia ruchu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.