Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17440) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Konin. Nauczyciele ZS CKU nagrali słuchowisko. Czytają bajki!

Dodano: 8.04.2021 12:59
Źródło: LM.pl

Najpiękniejsze baśnie Hansa Christiana Andersena, a także bajki Marii Konopnickiej oraz Aleksandra Fredry. Między innymi te utwory nagrali dla swoich uczniów i nie tylko, nauczyciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie.

Bajki postanowili nagrać nauczyciele konińskiego ZSCKU. To 17 utworów i 100 minut dobrej zabawy.

- Mamy nadzieję, że wysłucha ich nie tylko młodsze rodzeństwo naszych uczniów, czy potomkowie dorosłych już absolwentów ZSCKU, ale także wszyscy ci, którzy pragną uczyć się przez całe swoje, również dorosłe życie – podreślają nauczyciele.

W spisie treści słuchowiska można znaleźć m.in. „Pawła i Gawła“, „Kota w butach“, „Małpę w kąpieli“, „Stefka Burczymuchę“, „Księżniczkę na ziarnku grochu“, „O Janku wędrowniczku“, „Roszpunkę“, czy „Calineczkę“.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jeśli bajki to tylko w mediach odnośnie korona-wirusa i szczepionek, nie polecam.
Dodano: 08.04.2021 13:08    Przez: Telewidz
Do najlepszych bajarzy w telewizji zaliczam lekarzy Michała Sutkowskiego w TVP INFO i Pawła Grzesiowskiego w TVN, choć Horban i Gut też są świetni ? Ja im oczywiście nie wierzę.
Dodano: 08.04.2021 13:11    Przez: Telewidz
Nauczyciele to twardy elektorat PO, zaszczepić ich "cudowną" szczepionką o nazwie AstraZeneca.
Dodano: 08.04.2021 13:13    Przez: Tak uważam
avatar Kurde!!!!Jak to!?Jak można seksistowskie i rasistowskie bajki czytać H.C.Andersena,Fredry, a może jeszcze ,,Murzyneka Bambo" Chyba faktycznie tych uczycieli Kaczor czipem zaszczepił i teraz nimi steruje przez 5G.A przecież są takie piękne bajki o tęczowych jednorożcach, królowych Q itp. rekomndowanych przez eurokołchoz i organizacje zdrowia przy ONZ.Buahahahahaha.
Dodano: 08.04.2021 15:31    Przez: Tomasz Kobrzycki
A tak swoją drogą, to co Pan chciał powiedzieć ? Że jest starym zgorzkniałym facetem, którego nikt nie lubi ? A może smutno Panu, bo nikt nie chce czytać Panu bajek ? Pomysł i realizacja świetna. Szkoda, że ludzie pokroju niejakiego ''Kobrzyckiego'' wszystko co normalne i po ludzku głębokie potrafią opluć jadem. Przykre.
Dodano: 08.04.2021 15:55    Przez: Alfred Michalczyk
Nie mam szacunku do nauczycieli, choć szkołę kończyłem kilka dekad wcześniej, nauczyciel to POpieracz PO i oglądacz TVN zapewne ?
Dodano: 09.04.2021 16:02    Przez: Witek
Wituś, takim jak ty nie potrzebna szkoła . Wystarczy szypa.
Dodano: 10.04.2021 12:24    Przez: antyPiS

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.