Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17221) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypadł z drogi

Dodano: 9.04.2021 11:03
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w Jaroszewicach Rychwalskich, gm. Rychwał. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Po godz. 15.00 do stanowiska kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Koninie wpłynął sygnał o przewróconym samochodzie ciężarowym. Na miejsce skierowane zostały dwie Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Konina oraz OSP Grodziec i Rychwał.

- Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem strażaków i znajdował się pod opieką będącego na miejscu Zespołu Ratownictwa Medycznego. Ustalono, że w naczepie typu chłodnia przewożone były skóry wołowe. Ponadto uszkodzeniu uległ zbiornik naczepy z olejem napędowym, z tego względu na miejsce zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego - informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik straży pożarnej w Koninie. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu pozostałego paliwa ze zbiornika do beczek użyczonych przez mieszkańca sąsiedniej posesji. Dalsze działania polegały na neutralizacji plamy znajdującej się na jezdni - dodaje

- Przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu – mówi Szymon Urycki z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Kierowca ciężarówki nie wymagał hospitalizacji. Za spowodowanie kolizji mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

fot. OSP Grodziec

  • Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypadł z drogi
  • Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypadł z drogi

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pędził na złamanie karku to i wypadł z drogi i szkody narobił ludziom w ogrodzeniu, jak tak można ?
Dodano: 10.04.2021 11:47    Przez: Uwaga! Pirat!

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.