Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17168) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstaje nowy most w Bernardynce. Dobre tempo inwe ... (0)Sportowe nagrody rozdane. Miasto wyróżniło siedem ... (2)

Spotkajmy się online na otwarciu wystawy Macieja Frydrysiaka

Materiał promocyjny

Dodano: 9.04.2021 15:23

Czy natura może być ukojeniem w trudnym czasie, w którym się znaleźliśmy? Z pewnością tak. Zobaczcie niezwykłe, czarno-białe obrazy przyrody Macieja Frydrysiaka – nauczyciela Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu. Galeria CKiS Wieża Ciśnień gorąco zachęca do oglądania otwarcia wystawy „WETLANDS/Łęgi” z udziałem artysty oraz kuratora Roberta Brzęckiego.

Dla Macieja Frydrysiaka fotografowanie przyrody było ucieczką od pandemicznej rzeczywistości. Stworzył wyjątkowy cykl zdjęć pięknej, dzikiej i kojącej zarazem natury: drzew, mokradeł i traw itp.

Maciej Frydrysiak urodził się w 1976 r., w Koszalinie. Jest absolwentem ASP w Poznaniu (Wydział Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii, specjalność fotografia).

Od 2002 r. uczy podstaw fotografii i projektowania graficznego w PLSP w Kościelcu.

Ma w dorobku wystawy indywidualne (Sitios, Kolory Uttar Pradesh, Budowlani, Kalejdoskop, Cocoon) oraz zbiorowe (Biennale Fotografii w Poznaniu, Konfrontacje Gorzów Wlkp.)

Poza działalnością edukacyjną zajmuje się fotografią portretową, fotografią architektury, architektury wnętrz i designu. Współpracuje z czołowymi architektami oraz z wiodącymi developerami w Polsce, realizując wizerunkowe sesje.

Otwarcie ONLINE: 9 kwietnia, g. 18.00.
facebook.com/ckis.konin
www.ckis.konin.pl
kanał CKiS na YouTube
Spotkajmy się online i cieszmy się sztuką!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   Maciej FrydrysiakDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.