Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17080) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstaje nowy most w Bernardynce. Dobre tempo inwe ... (0)Sportowe nagrody rozdane. Miasto wyróżniło siedem ... (2)

Konin. Zaatakował nożem na przystanku. 33-latek zatrzymany

Dodano: 12.04.2021 14:06
Źródło: LM.pl

Konińska policja zatrzymała 33-latka, który w okolicach ronda w Pątnowie ugodził nożem 27-letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia na ul. Przemysłowej. Kiedy z autobusu wysiadł 27-letni koninianin, podbiegł do niego nieznany mu mężczyzna, ugodził go nożem w klatkę piersiową i uciekł. Ranny trafił do szpitala, a poszukiwaniami sprawcy zajęli się policjanci.

Mundurowym udało się ustalić, że za atakiem na 27-latka stoi 33-letni mieszkaniec Konina. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała, do którego się przyznał. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu zbliżania się do ofiary. 33-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

tylko dozór policyjny dla bandziora ???!!! To jest usiłowanie zabójstwa !
Dodano: 12.04.2021 18:05    Przez: cetner
A dlaczego uszkodzenie ciała, a nie usiłowanie zabójstwa? Dostanie wyrok w zawieszeniu i dalej będzie biegał z nożem. Zakaz zbliżania się...pewnie prokuratorski...którego złamanie nie jest przestępstwem. Dźgnął człowieka i praktycznie żadnych konsekwencji. Jeszcze kiedyś bym się mocno zdziwił z takich zarzutów ale już przywykłem do tego jak działają nasze organy ścigania i wymiar sprawiedliwości.
Dodano: 13.04.2021 00:42    Przez: xxx
Jaka musi być nienawiść do drugiego człowieka, że sięga się aż po nóż, aby skrzywdzić a dokładnie zabić drugiego. To prawda, gdyby był wierzący nigdy by tego nie zrobił. W tym konkretnym przypadku należy się pochwała Policji, że szybko ujęli tęgo wstrętnego bandytę.
Dodano: 12.04.2021 20:43    Przez: Matilan
Wiara nie ma nic do rzeczy, nie zabijam, nie kradnę nie wierzę!
Dodano: 12.04.2021 18:15    Przez: Ropuch
avatar Nowaka musieli wypuścić , bo prokuratorskie zero nie potrafiło sprokurować nawet aktu oskarżenia.....,to tak na marginesie 😂😂😂
Dodano: 13.04.2021 14:54    Przez: zx

KOMENTARZE

"Miłuj bliżniego swego jak siebie samego" - ale nie nożem, nożownik za ten czyn odpowie nie tylko przed ludzkim wymiarem sprawiedliwości ale i przed Bogiem, nie ujdzie mu to bezkarnie.
Dodano: 12.04.2021 16:16    Przez: Dekalog
Tak postępują ludzie, którzy nie wierzą w Boga, a jeśli i wierzą, to się Go nie boją, odważni ? Człowiek za swoje złe czyny odpowie przed Bogiem i poniesie zasłużoną karę.
Dodano: 12.04.2021 16:21    Przez: Dekalog
Wiara nie ma nic do rzeczy, nie zabijam, nie kradnę nie wierzę!
Dodano: 12.04.2021 18:15    Przez: Ropuch
DobraJestem niewierząca i nigdy nie zabiłabym innego człowieka (chyba że w samoobronie) tak robią osoba które mają ostre problemy z psychiką i myślą że w ten sposób się coś zmieni
Dodano: 14.04.2021 07:01    Przez: Tutuu
avatar wierzący wymordowali więcej ludzi , niż hitler ze stalinem razem wzięci ....jak to się ma do wiary w boga ?
Dodano: 14.04.2021 10:04    Przez: zx
tylko dozór policyjny dla bandziora ???!!! To jest usiłowanie zabójstwa !
Dodano: 12.04.2021 18:05    Przez: cetner
Jaka musi być nienawiść do drugiego człowieka, że sięga się aż po nóż, aby skrzywdzić a dokładnie zabić drugiego. To prawda, gdyby był wierzący nigdy by tego nie zrobił. W tym konkretnym przypadku należy się pochwała Policji, że szybko ujęli tęgo wstrętnego bandytę.
Dodano: 12.04.2021 20:43    Przez: Matilan
A dlaczego uszkodzenie ciała, a nie usiłowanie zabójstwa? Dostanie wyrok w zawieszeniu i dalej będzie biegał z nożem. Zakaz zbliżania się...pewnie prokuratorski...którego złamanie nie jest przestępstwem. Dźgnął człowieka i praktycznie żadnych konsekwencji. Jeszcze kiedyś bym się mocno zdziwił z takich zarzutów ale już przywykłem do tego jak działają nasze organy ścigania i wymiar sprawiedliwości.
Dodano: 13.04.2021 00:42    Przez: xxx
Wymiar Sprawiedliwości w Polsce jest chory, sędzina z "Justicji" wypuściła na wolność Sławomira Nowaka z PO, bo tak chciał jego przełożony i kolega Donald Tusk w TVN-ie w wywiadzie udzielonym Monice Olejnik.
Dodano: 13.04.2021 13:37    Przez: Sprawiedliwość ???
avatar Nowaka musieli wypuścić , bo prokuratorskie zero nie potrafiło sprokurować nawet aktu oskarżenia.....,to tak na marginesie 😂😂😂