Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17284) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Międzynarodowy transport ziemniaków bez zabezpieczenia

Dodano: 18.04.2021 11:19
Źródło: LM.pl

Ziemniaki z Danii na Ukrainę bez zabezpieczenia. Kierowca został ukarany mandatem.

Podczas rutynowych działań inspektorów transportu drogowego, na konińskim odcinku autostrady A2, zatrzymano do kontroli samochód ciężarowy ukraińskiego przewoźnika. Przewożono nim 23 tony ziemniaków w workach, ale bez zabezpieczenia.

- Szofer wyjaśnił inspektorom, że winny był jego pośpiech i nie zdążył zająć się zabezpieczeniami – informuje rzecznik Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego w Koninie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy ładunek powinien być zamocowany w taki sposób, aby nie mógł przemieszczać się podczas przewozu luz spowodować wywrócenia pojazdu w wyniku drgań oraz sił działających na ładunek. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 300 zł, a transport został wstrzymany do momentu prawidłowego zabezpieczenia ładunku.

fot. WITD Poznań

  • Międzynarodowy transport ziemniaków bez zabezpieczenia
  • Międzynarodowy transport ziemniaków bez zabezpieczenia
  • Międzynarodowy transport ziemniaków bez zabezpieczenia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gdyby tak ITD wszystkie samochody skontrolowała zza wschodniej granicy, to myślę że w każdym by coś znależli nieprawidłowego. Ukraina i wszystko jasne w temacie, czy tam jest coś prawidłowego, już Rosjanie powinni ich doprowadzić do porządku, należy im się za Wołyń.
Dodano: 18.04.2021 15:51    Przez: Wołodymir

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.