Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17285) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Policjanci ze Słupcy zatrzymali 23-latka, który posiadał amfetaminę

Dodano: 19.04.2021 10:47

Policjanci ze Słupcy zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu konińskiego, który posiadał przy sobie ponad 8 gramów środków narkotycznych.

Badanie testerem wykazało, że zabezpieczony „towar” to substancje psychotropowe w postaci amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia sprawy. Po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych i przedstawieniu zarzutów popełnienia przestępstwa mężczyzna został zwolniony do domu.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych może grozić nawet do 3 lat więzienia. O losie podejrzanego zdecyduje sąd.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Słupca,   narkotyki,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Młody posiadał narkotyki, a co miał posiadać butelkę mleka, mleko nie daje "kopa", a młody potrzebuje "odlotu", wielu szczególnie po dopalaczach odlatuje na tamten świat.
Dodano: 19.04.2021 16:17    Przez: Amfetamina
Taki doinformowany jesteś, co On potrzebował? Zachowujesz się jakbyś sam był na odlocie i uważał, ze amfetamina to cukier waniliowy. Kiedy się ludzie nauczycie, ze narkotyki są zgubą dla zażywających to świństwo. Jeszcze większą tragedią dla bliskich, którzy są ,,zmuszeni" czasami przyglądać się, jak ktoś na własne życzenie sięga dna.
Dodano: 20.04.2021 09:59    Przez: Przemko Dobrowolski
Czytaj ze zrozumieniem, nierozumny.
Dodano: 20.04.2021 15:41    Przez: Marihuana
avatar Szok, co ludzie na ulicy mają przy sobie. Noże, narkotyki...
Dodano: 21.04.2021 07:50    Przez: Rachmistrz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.