Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16985) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Nasze Sprawy. Punkty Szczepień Powszechnych nie tylko dla mieszkańców Konina

Dodano: 20.04.2021 22:03
Źródło: LM.pl

Samorząd Konina jest gotowy do otwarcia trzech Punktów Szczepień Powszechnych. O bałaganie informacyjnym z tym związanym, ale też o tym komu one są dedykowane rozmawialiśmy w dzisiejszych „Naszych Sprawach“.

Punkty Szczepień Powszechnych zostały zorganizowane w hali MOSiR przy ul. Popiełuszki oraz w szpitalu przy ul. Szpitalnej i przy ul. Wyszyńskiego. Kiedy ruszą? Ciągle nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że będą obsługiwać nie tylko mieszkańców Konina, ale też mieszkańców powiatu konińskiego. O wypowiedzi prezydenta Piotra Korytkowskiego oraz o oświadczeniu w tej sprawie starosty Stanisława Bielika w najnowszym odcinku „Nasze Sprawy“. Zobaczcie!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

EKSPERYMENTOWI MEDYCZNEMU MÓWIĘ STOP!!!
Dodano: 21.04.2021 14:10    Przez: Karol

KOMENTARZE

Od dawna wiadomo iż w „służbie zdrowia” nie za bardzo chodzi o nasze życie, zdrowie, szczęście lecz o pieniądze, wpływy, interesy, niestety monopol robi swoje... Oczywiście nie ma co wszystkich wrzucać do jednego „wora” są też wyjątki... BTW Trzymajmy się razem, nie skaczmy sobie do gardeł, tego się boją rządzący, lobbyści itp. w jedności siła... :) I oczywiste jest to iż nie mam zamiaru się szczepić, jak i kilka osób z mojej rodziny, znajomi, koledzy... Tak więc jest nas wielu... :D
Dodano: 20.04.2021 23:31    Przez: Karol
Dlaczego każdy Polak po 18 roku życia ma dostać skierowanie, aby potem mógł się zarejestrować i zaszczepić...??!! Przecież Polska ma dostać miliony szczepionek i każdy kto będzie chciał się zaszczepić będzie miał taką możliwość, szczepienia są podobno dobrowolne, ale " podobno" tak jak i "prawie" robi wielką różnicę...!!! To jest przygotowanie do przymusowego szczepienia...!!! Dlaczego Ci zaszczepieni boją się tych niezaszczepionych i Covid-19, przecież podobno już Im nic grozi(?!), dlaczego ciągle muszą chodzić w maseczkach, trzymać dystans społeczny i nadal utrzymwany jest ten pseudo Lockdown...??!! Dziwne prawda...??!! Ludzkość myślmy samodzielnie i logicznie, nie poddawajmy się manipulacji i zastraszaniu oraz nachalnej propagandzie szczepiennej...!!!
Dodano: 21.04.2021 00:19    Przez: Wiedźma
Wiedźmo, apelujesz o logiczne myślenie, więc sama pomyśl logicznie. Żeby szczepionka przyniosła oczekiwany efekt, to musi być zaszczepione 60-70 procent populacji, a do tego daleko. Pewne ograniczenia, maseczki i dystans nadal są konieczne. Nie ma obowiązku szczepień i możesz się nie szczepić, ale nie licz na współczucie innych gdy zachorujesz, to był twój wybór. Praktyka pokazuje, że negowanie istnienia wirusa i wiara we własne zdrowie wcale nie chroni przed chorobą i śmiercią, wiele jest takich przykładów. Nie życzę ci źle, ale jeśli tobie przydarzy się takie nieszczęście, płakać nie będę.
Dodano: 21.04.2021 10:18    Przez: Emil
avatar Do @Emil: Co Ci da człowieku zaszczepione 60-70 procent populacji, skoro zaszczepieni także mogą zakażać się Covidem i być jego nosicielami? Owszem, pewne ograniczenia, maseczki i dystans nadal są konieczne, ale nie w takim wydaniu jakim serwuje nam rząd. Po co maseczki na powietrzu? Co Ci da dystans na powietrzu, skoro wirus lata sobie w pomieszczeniach (sklepy, biura), a tu dystansu nikt nie stosuje. Gdzie przepływowe lampy UV-C? Nikt tu nie neguje istnienia koronawirusa, ale nie dajmy się ogłupić, że teraz wszelkie choroby typu: przeziębienia, grypy itp. to tylko i wyłącznie Covid.
Dodano: 21.04.2021 14:04    Przez: Pulsar71
avatar @Wiedźma ma słuszną rację. Po co te skierowania, rejestracje? Traktują ludzi niczym bydło do zakolczykowania kolejnym numerkiem. Po co komu służy taki idiotyzm? Jak czarna ospa szalała we Wrocławiu w 1963 roku, to takich cyrków z numeracją obywateli nikt nie robił. Jak kiedyś wchodziło się np: na konto pacjenta.gov.pl to na samym środku był duży niebieski napis do logowania się na stronę do własnego konta. Teraz to wywalili, i wstawili duży napis na e-rejestrację na szczepienie przeciw COVID-19, a samo logowanie do swego konta to teraz jakiś mało znaczący niewidoczny przycisk. Tak propaganda rządowa ogłupia ludzi, że logowanie się na swoje konto, jest teraz automatycznym logowaniem się na e-rejestrację na szczepienie przeciw COVID-19.
Dodano: 21.04.2021 17:31    Przez: Pulsar71
Dlaczego musimy nosić maseczki na powietrzu, gdzie hula wiatr ? Dlaczego rząd PiS-u poprzez natrętną propagandę w mediach /TVP INFO/ zmusza nas do szczepienia się czyś podejrzanym, co być może nie jest żadną szczepionką i wpłynie ujemnie na nasze zdrowie ?
Dodano: 21.04.2021 13:06    Przez: Ja się nie szczepię
Jak się raz zaszczepisz podwójną szczepionką to myślisz, że ci to wystarczy ? Już jest mowa, że będzie trzeba się szczepić potrójną dawką i to co roku, bo korona-wirus się mutuje, już mamy kilka odmian korona-wirusa. Producenci szczepionek szukają naiwnych do szczepień, robiąc na tym dobry biznes i o to im chodzi.
Dodano: 21.04.2021 13:09    Przez: Ja się nie szczepię
Czy po zaszczepieniu się podejrzaną substancją, po roku czy dwóch nie będziemy padać jak komary po chemicznych opryskach ? Naiwni podążają do szczepień jak spragnione zwierzęta na pustyni do wody, wierząc w to co im mówią w mediach, naprawdę wierzycie w przekaz medialny ?
Dodano: 21.04.2021 13:15    Przez: Ja się nie szczepię
avatar ile razy jeszcze powtórzysz to samo ?
Dodano: 21.04.2021 13:48    Przez: zx
EKSPERYMENTOWI MEDYCZNEMU MÓWIĘ STOP!!!
Dodano: 21.04.2021 14:10    Przez: Karol
avatar Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie, skoro wykonuje się testy na Covid, to dlaczego wraz z ich zwiększeniem lub spadkiem, zwiększa się, bądź zmniejsza się też liczba zakażeń na Covid? To tak jakby owe testy same zwiększały lub zmniejszały liczbę zakażeń, bowiem idą jednakowo "łeb w łeb". Czy to nie dziwne? Jakoś dziwnie zbiega się to z tym o czym mówi ów ratownik medyczny w filmiku na YouTube - "Spowiedź Ratownika" - iż testy na Covida są fałszowane. Może zobrazuję to przykładem: CDN...
Dodano: 21.04.2021 14:36    Przez: Pulsar71
avatar CD,... Wyobraźmy sobie, że w szklanym naczyniu mamy roztwór wody z octem. Woda to osoby zdrowe, a ocet to osoby zakażone. Z początku stosujemy małe stężenie octu w wodzie, a potem stopniowo dolewamy go coraz to więcej do naczynia z wodą (czyli, że chorych przybywa). Wiadomo, iż im więcej octu, tym kwaśniej. Do pomiaru kwasowości stosujemy papierki lakmusowe, które zabarwiają się coraz to mocniej, im kwaśniejsza jest woda. I teraz zauważmy, iż nie ma znaczenia ile pasków włożymy jednocześnie do naczynia w danej chwili, bowiem czy będzie ich 10 czy 100 to i tak zabarwiać się będą na jednakowy kolor jaki aktualnie daje roztwór kwasowości octu z wodą. Zawsze pokazywać będą tak samo. CDN...
Dodano: 21.04.2021 14:37    Przez: Pulsar71
avatar CD,... Tak też jest z zakażonymi koronawirusem, - nie ma znaczenia ile zastosuje się testów, - ważne jest, jaki procent z testowanych dało odczyn pozytywny na obecność koronawirusa. Bo, czy na 100 testów wypadnie 10 pozytywnych, czy na 1000 testów wypadnie 100 pozytywnych - to wynik będzie ten sam oznaczający, że 10% z całego ogółu testów potwierdza zakażenie koronawirusem. Tyle, że dziwne jest to, co pokazują rządowe wykresy. Bo jest jakaś dziwna korelacja po między testami, a ilością wykrytych zakażeń. Jak testy idą w górę, to i ilość wykrytych zakażeń na Covid także idzie w górę, a jak testy idą w dół, to i ilość wykrytych zakażeń na Covid także idzie w dół. To tak jakby kwasowość w wodzie z octem zależała nie od ilości wlanego tam octu, a od ilości wsadzonych do niego w danej chwili papierków lakmusowych!!! Czyli, że im więcej papierków lakmusowych tym kwaśniej, a im ich mniej tym kwasowość spada. - przecież to nienormalne!!!
Dodano: 21.04.2021 14:38    Przez: Pulsar71
Czy ilość zachorowań na Covid-19 jest z góry planowana na dzień do przodu, na tydzień a może na miesiąc, bo wyczuwam tu plan-demię ? Statystykami można dowolnie manipulować w zależności od potrzeb rządzących. Jak oglądam medialne przekazy o korona-wirusie i szczepionkach to dostrzegam natrętną propagandę i zastraszanie społeczeństwa, mam już po dziurki w nosie tych medialnych polityków i pseudo-ekspertów, ja im nie wierzę.
Dodano: 21.04.2021 17:24    Przez: Ja się nie szczepię
1 z 2
12>>