Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15016) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Trzy ulice w Golinie zostaną przebudowane. Umowa podpisana!

Dodano: 21.04.2021 14:55
Źródło: LM.pl

Blisko 700 tys. zł będzie kosztowała przebudowa trzech ulic w Golinie. Umowa na realizację inwestycji została już podpisana.

Prace będą dotyczyły ulic: Wojska Polskiego, Bema i Dąbrowskiego. Zakres robót obejmuje m.in. odwodnienie, roboty ziemne, krawężniki i obrzeża, nawierzchnie jezdni oraz zjazdów i chodników, oznakowanie poziome i pionowe oraz zagospodarowanie terenów zielonych.

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Golinie, burmistrz Mirosław Durczyński podpisał umowę na realizację inwestycji. Wykonawcą robót będzie Zakład Robót Inżynieryjnych inż. Stanisława Dropińskiego. Prace powinny zakończyć się w sierpniu tego roku. 

 

fot. golina.pl

  • Trzy ulice w Golinie zostaną przebudowane. Umowa podpisana!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dlaczego rząd PiS-u zmusił nas do noszenia maseczek na powietrzu, gdzie hula wiatr ? A jeśli nie będziesz miał maseczki to Policja na usługach PiS-u może nam wlepić mandat do 1.000 zł. Czy rząd PiS-u to nasz reprezentant ?
Dodano: 22.04.2021 11:46    Przez: Wyborca PiS-u

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.