Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17285) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Licheń. Zjazd motocyklistów został odwołany z powodu pandemii

Dodano: 21.04.2021 14:57

Tegoroczny zjazd motocykli i pojazdów zabytkowych w Licheniu Starym odwołany.

Zgodnie z informacjami przekazanymi sanktuarium przez organizatorów, tegoroczny zlot został odwołany ze względu na panujące ograniczenia związane z epidemią koronawirusa. Co za tym idzie, nie odbędzie się parada motocykli i pojazdów zabytkowych ulicami Lichenia. W sobotę nie będzie także zmian w organizacji ruchu na ulicach Lichenia. Organizatorzy przepraszają za zaistniałe utrudnienia i proszą o wyrozumiałość tych, którzy planowali przybyć w tym dniu do sanktuarium.

W sobotę, 24 kwietnia, o godz. 12.00 w licheńskiej bazylice zostanie odprawiona msza w intencji motocyklistów o bezpieczeństwo na drogach w rozpoczynającym się sezonie. Należy pamiętać, że w związku z panującymi obostrzeniami sanitarnymi, w licheńskiej bazylice podczas mszy i nabożeństw może przebywać jednorazowo 350 osób. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   sanktuarium maryjne,   zlot motocyklistów,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

I co Maryja zawsze dziewica na motocyklistów czeka a oni nie przyjadą do "niej" ?
Dodano: 21.04.2021 17:28    Przez: Sanktuarium maryjne ?
Czy ksiądz Eugeniusz Makulski zostanie świętym, w końcu to on sprawił, że w Licheniu powstała bazylika ku czci bogini Maryi ?
Dodano: 21.04.2021 18:34    Przez: Zdrowaśka
Maryja zawsze dziewica to współczesna Marta K, ile dzieci z niepokalanego poczęcia i ile mężczyzn- mężów i tak samo poucza ludzi o moralności i uduchowieniu, a sama jest ikoną niemoralnościi i zakłamania.
Dodano: 21.04.2021 19:20    Przez: Mak*lski

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.