Dzisiaj jest sobota 19 czerwca 2021, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16746) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 22oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Wypadek w Osieczy Pierwszej. Ranne cztery osoby, w tym dziecko

Dodano: 26.04.2021 11:06
Źródło: LM.pl

Cztery osoby zostały poszkodowane w zderzeniu renault i forda, do którego doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Osiecza Pierwsza (gm. Rzgów).

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 16.30. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Autem marki renault podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci, natomiast samochodem marki ford wyłącznie kierowca. W renault znajdowała się kierująca oraz jedno dziecko, natomiast pozostałe osoby opuściły pojazdy przed przybyciem strażaków.

Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom, w tym dziecku oraz odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach. Przybyłe na miejsce zdarzenia zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały poszkodowane osoby do szpitala – informuje st. kpt. Sebastian Andrzejewski z KM PSP w Koninie. – W trakcie prowadzonych działań kierujący fordem zgłosił trudności z oddychaniem, wobec powyższego wezwano zespół ratownictwa medycznego, który również zabrał mężczyznę do szpitala.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Rzgów.

źródło / fot. JRG Nr 2 w Koninie

  • Wypadek w Osieczy Pierwszej. Ranne cztery osoby, w tym dziecko

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.