Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17240) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy otwiera drzwi

Dodano: 27.04.2021 15:39

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Janusz Korczaka w Koninie otwiera swoje drzwi i tą drogą zachęca do edukacji w swoich murach przy ulicy Kaliskiej w Koninie.

- Jesteśmy placówką oświatową nastawioną na szeroko rozumiany rozwój dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością  intelektualną,  które mogą inaczej postrzegać i odbierać otaczający je świat oraz  wymagają  pomocy w różnych dziedzinach życia. Nasi podopieczni są w stanie przy właściwym wsparciu osiągnąć samodzielność na miarę swoich możliwości, komunikować się z innymi i wyrażać swoje potrzeby, uczestniczyć aktywnie w życiu społecznym.

– informuje Katarzyna Rzymkowska, dyrektor  Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Koninie.

- Zapraszamy do nas dzieci i młodzież z lekką, umiarkowaną, znaczną i głęboką niepełnosprawnością intelektualną, a także z innymi sprzężeniami – autyzmem, niepełnosprawnością ruchową, wadami wzroku, wadami słuchu.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sosw,   edukacjaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.