Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16984) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Zielonym do góry. Trzy sposoby na oszczędzanie wody

Dodano: 29.04.2021 20:35

W tym odcinku Zielonym do Góry sporo będzie o wodzie, bo mamy jej coraz mniej. Zajrzymy na konferencje Woda Wspólne Dobro Wspólny Problem i pokażemy, że temat ten, którym jeszcze do niedawna zajmowali się aktywiści ekologiczni i naukowcy wreszcie przedostał się do mainstreamu, podpowiemy, jak można wodę oszczędzać, zastanowimy się, czy zużyte panele fotowoltaiczne mogą być dla nas problemem, zobaczymy jak podczas pandemii, wygląda praca w Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi i będziemy gotować bez resztek z Old Garden.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zielonym do góry,   Sazet Energy,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W przyrodzie nic się nie marnuje, nie rozumiem dlaczego mamy oszczędzać wodę ,to co zużywamy z powrotem wydalamy, a więc w czym problem ?
Dodano: 30.04.2021 11:23    Przez: Zamknięty obieg
Dzisiaj wszędzie lejemy wodę, w mieszkaniach, na myjniach, na basenach no i oczywiście w POlityce, zobaczcie jak POlitycy PO leją wodę, a PiS w sprawie korona-wirusa i szczepionek to wody nie leje i kto tu oszczędza wodę ?
Dodano: 30.04.2021 11:27    Przez: Wodolejstwo
Dlaczego ta sama woda jest do podlewania, do ubikacji, do picia? Czy nie można tego rozdzielić? Przecież jest kolosalna różnica oczyszczać wodę w kuchni, kibla, prysznica.
Dodano: 30.04.2021 20:51    Przez: p***rnese tu

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.