Dzisiaj jest poniedziałek 2 sierpnia 2021, imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15442) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
21 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Próbowali powstrzymać Olimpię. Udało się tylko prz ... (0)Pamiątki z Powstania Warszawskiego w licheńskim mu ... (3)

Sprzątali brzegi Warty. Mieszkańcy gm. Golina włączyli się do akcji

Dodano: 2.05.2021 10:57
Źródło: LM.pl

Sześć zorganizowanych grup sprzątało brzegi Warty w gminie Golina. Zebrano mnóstwo śmieci.

Butelki, foliówki, ale też pozostałości lodówek, opony, siedzenia i szyby samochodowe oraz elementy telewizorów. Między innymi takie śmieci zebrali mieszkańcy gminy Golina, którzy pod koniec kwietnia wzięli udział w siódmym „Sprzątaniu brzegów Warty od źródeł do ujścia“. W akcji uczestniczyło sześć grup: OSP Kraśnica – sprzątała odcinek od granicy z Koninem w kierunku przeprawy promowej w Sławsku, OSP Węglew – od przeprawy w Sławsku w kierunku Radoliny, Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasza Radolina“ oraz wędkarze z Koła Wędkarskiego – sprzątali odcinek od autostrady A2 w kierunku przeprawy promowej w Słąwsku oraz drogi dojazdowe od Radoliny w kierunku rzeki, przedstawiciele Wielkopolskiej Izby Rolniczej sprzątali odcinek od autostrady A2 w kierunku Sługocina, a sołectwo Myślibórz sprzątało drogi dojazdowe do rzeki na terenie swojego sołectwa.

- Akcja sprzątania brzegów rzeki zainspirowała także inne sołectwa naszej gminy. W tym samym dniu do sprzątania swoich terenów włączyli się mieszkańcy sołectw Bobrowo i Brzeźniak, za co również Burmistrz Goliny bardzo serdecznie dziękuje – informuje Urząd Miejski w Golinie.

Wszystkie grupy zebrały dużą ilość śmieci, które zostały przekazane do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Golinie.

fot. golina.pl

  • Sprzątali brzegi Warty. Mieszkańcy gm. Golina włączyli się do akcji
  • Sprzątali brzegi Warty. Mieszkańcy gm. Golina włączyli się do akcji
  • Sprzątali brzegi Warty. Mieszkańcy gm. Golina włączyli się do akcji
  • Sprzątali brzegi Warty. Mieszkańcy gm. Golina włączyli się do akcji
  • Sprzątali brzegi Warty. Mieszkańcy gm. Golina włączyli się do akcji

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Oglądaj -Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 2020 oraz inne filmy i seriale.http://zobaczy.pl/===== VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp,Koszt 10zł więc warto zwrócić uwagę.Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
Dodano: 02.05.2021 11:56    Przez: andzika0lo
Czy można coś dobrego zrobić bez aparatów fotograficznych i kamer ?
Dodano: 02.05.2021 16:21    Przez: NIKON

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.