Skocz do zawartości
LM.plWiadomościDobrze kierowane pasje, czyli „Czwartkowe spotkania z uczelnią”

Dobrze kierowane pasje, czyli „Czwartkowe spotkania z uczelnią”

Dodano:
Dobrze kierowane pasje, czyli „Czwartkowe spotkania z uczelnią”

„Roboty inspekcyjne – moja pasja, czyli jak młodzi ludzie rozwijają swoje zainteresowania” to kolejny wykład z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, który przeprowadzi dr Paweł Sobczak.

Koncepcja tego spotkania jest nieco inna niż poprzednich, bowiem prelegent przedstawi najciekawsze projekty badawcze, których był opiekunem. Na wstępie omówi m.in. program E(x)plory, największą w Polsce inicjatywę wspierania młodzieży w realizacji innowacyjnych projektów naukowych. Przeprowadzi także rozmowę z Bartłomiejem Owczarzem, uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, laureatem i finalistą konkursów i olimpiad. Bartek opowie o swojej pasji — robotach inspekcyjnych i dronach, a także wskaże drogę do sukcesów naukowych.

Paweł Sobczak jest doktorem nauk fizycznych, menedżerem kierunku studiów zarządzanie i inżynieria produkcji. W 2018 roku otrzymał tytuły: Wielkopolskiego Nauczyciela Roku oraz Przyjaciela młodzieży. Obecnie pełni funkcję koordynatora projektu HySchools Poland, poświęconemu technologiom wodorowym.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią", zapraszamy 6 maja. Początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/sZAc4

Następne wykłady pojawią się w kolejne czwartki, i tak aż do 17 czerwca, zawsze o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane będą za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole