Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16361) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

PWSZ - otwarcie na Wschód. Uczelnia promuje Konin za granicą

Dodano: 5.05.2021 10:57

Otwarcie na Wschód. Uczelnia promuje Konin za granicą. 

- Proces umiędzynarodowienia kształcenia jest ważnym elementem naszej strategii, dlatego prowadzimy działania rekrutacyjno-promocyjne za wschodnią granicą, aby także młodzież z tej części Europy podjęła studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie – mówi jej rektor Artur Zimny. 

Dlatego uczelnia realizuje projekt „Study in Konin”, w ramach którego przygotowała stronę internetową www.studyinkonin.pl w trzech wersjach językowych: angielskiej, rosyjskiej oraz ukraińskiej, a także jest użytkownikiem rosyjskiego serwisu społecznościowego. 

Dzięki tym inicjatywom uczelnia promuje Konin za granicą jako miejsce otwarte na ludzi młodych, a zainteresowani studiami kandydaci, przede wszystkim z Białorusi i Ukrainy, mają dostęp do informacji na temat kierunków studiów, sposobu i terminów rekrutacji, opłat, a także procedury uznawania ich świadectw i innych dokumentów o wykształceniu. W razie wątpliwości uczelnia udziela indywidualnych odpowiedzi w wymienionych językach.

Innym sposobem informowania cudzoziemców o tym, co i jak można studiować w PWSZ w Koninie były specjalne webinaria, które odbyły się 25 marca i 22 kwietnia z udziałem kilkudziesięciu uczniów szkół ponadpodstawowych z Ukrainy.

 

  • PWSZ - otwarcie na Wschód. Uczelnia promuje Konin za granicą
  • PWSZ - otwarcie na Wschód. Uczelnia promuje Konin za granicą

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PWSZ Konin,   uczelnia,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Biełsat-rozmiękczamy Białoruś.
Dodano: 05.05.2021 12:46    Przez: szkarlatyna
Otwieramy się na Wschód, na Łukaszenkę, Putina i Zełenskiego ? Tylko nie tam, jeszcze mało mamy w Polsce Ukraińców ?
Dodano: 05.05.2021 16:39    Przez: Otwarcie na Wschód

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.