Dzisiaj jest wtorek 15 czerwca 2021, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16616) SPORT FORUM FIRMY (5608) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 12oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy - zapowiedź (0)Koniński akcent na Jazzonaliach. Inspiracje hejnał ... (3)

Klip z Weroniką Kamińską walczy o nagrodę prestiżowego festiwalu

Dodano: 5.05.2021 13:39
Źródło: LM.pl

Klip hiszpańskiego „Vogue“, w którym wystąpiła Weronika Kamińska, była podopieczna Studia Tańca Rytmix w Koninie, został nominowany do nagrody w prestiżowym International Fashion Film Festival w La Jolla w Stanach Zjednoczonych.

Weronika Kamińska, niezwykle utalentowana młoda tancerka z Konina spełnia swoje marzenia na zawodowych scenach. Można ją było już zobaczyć u boku tancerzy Elephant In The Black Box Junior Company, na scenie teatru w Madrycie. Zatańczyła tam w premierowym spektaklu „Hidden Beauty“, którego reżyserem jest Jean Phillippe Dury oraz w spektaklu „1936“, autorstwa Marco Blázquez. Weronika Kamińska zagrała również główną rolę w walentynkowym teledysku hiszpańskiego „Vogue'a“. Klip „Haunted by love“ otrzymał właśnie nominację do nagród festiwalu filmów o modzie, aż w sześciu kategoriach: najlepszy reżyser, najlepsze zdjęcia, najlepszy taniec modowy/choreografia, najlepsza obsada, najlepsza scenografia i najlepsza koncepcja kreatywna. W kategorii „Best fashion dance/choreography“ nominację otrzymali: Weronika Kamińska i Iker Karrera.

- Nominacje uzyskuje tylko 1% najlepszych filmów modowych, które zostały wyprodukowane na całym świecie. Festiwal ten określa się jako Cannes w świecie filmów o modzie – informuje Anna Kamińska, mama Weroniki.

Wyniki 12. edycji International Fashion Film Festival w La Jolla będą znane 24 lipca.

  • Klip z Weroniką Kamińską walczy o nagrodę prestiżowego festiwalu
  • Klip z Weroniką Kamińską walczy o nagrodę prestiżowego festiwalu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ale fajnie :)
Dodano: 05.05.2021 17:34    Przez: Justyna

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.