Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16359) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Noc Muzeów - wyczekiwana, jedyna, pełna atrakcji, także wirtualnie

Dodano: 7.05.2021 14:13

Oto nadchodzi, długo wyczekiwana, będąca kulminacją i podsumowaniem całorocznej pracy, Noc Muzeów. 

Pracownicy Muzeum Okręgowego w Koninie zapraszają na wspólne celebrowanie tego wyjątkowego święta sztuki, nauki i kultury w gościnnych progach placówki. Tegoroczna Noc Muzeów odbędzie się 15 maja (sobota) w godzinach 18.00 – 23.00. A w programie: bezpłatne zwiedzanie wszystkich ekspozycji i obiektów, koncerty w skansenie etnograficznym dzięki utalentowanym przyjaciołom z Młodzieżowego Domu Kultury, pokaz pracy kowala (skansen etnograficzny), warsztat pracy garncarza (skansen etnograficzny), gra terenowa.

Miniony rok przyzwyczaił wszystkich do swoistego „dwugłosu” kultury, która dziś chce i musi być jednakowo obecna zarówno offline, jak i wirtualnie. Dlatego poza atrakcjami dostępnymi w muzeum, równolegle można korzystać z oferty internetowej. A w niej: wykład „Mamut nie tylko włochaty”, warsztaty etnograficzne, warsztaty plastyczne „Być jak Marc Chagall”, czytanie pamiętnika Karoliny Kamockiej, wirtualny spacer po ogrodzie, wykład „Lampa Łukasiewicza”.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MOK,   muzeum Konin,   noc muzeów,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A kto chodzi do Muzeów i po co ?
Dodano: 07.05.2021 16:06    Przez: Ja nie chodzę

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.