Dzisiaj jest środa 16 czerwca 2021, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16761) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 14oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
27 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Na błoniach powstaje już parkur. W piątek startuje ... (0)Turek. Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i nark ... (0)

Własnymi siłami MOSiR wyremontował szatnię i łazienki w Łężynie

Dodano: 8.05.2021 15:43
Źródło: LM.pl

Szatnie i łazienki dla sportowców na zapleczu stadionu w Łężynie doczekały się generalnego remontu. Inwestycja pochłonęła ok. 80 tys. zł.

Ze stadionu administrowanego przez koniński MOSiR korzystają kluby sportowe, mieszkańcy miasta i sportowcy spoza regionu. Czas pandemii, a co za tym idzie ograniczone działanie obiektów sportowych, pozwoliło na wykonanie generalnego remontu sztani i łazienek. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji własnymi siłami wykonali prace rozbiórkowe, wymienili drzwi wewnętrzne, postawili ścianki działowe i zrobili nową posadzkę. Zamontowano nowe baterie natryskowe, umywalki, stanowiska do mycia obuwia sportowego. Szatnia została wyposażona w nowe komplety ławek z wieszakami. Pojawiła się również nowa toaleta, przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

– Na zakup materiałów budowlanych do przeprowadzenia tego remontu wydaliśmy niespełna 80 tysięcy złotych. Całość pochodzi z bieżących środków MOSiR, jednostki finansowanej z budżetu Konina – informuje jej dyrektor Ewa Kulczyńska.- Ważne było dostosowanie pomieszczeń do potrzeb osób  niepełnosprawnych, czego do tej pory brakowało – dodaje.

Obecnie trwają jeszcze prace związane z bezpiecznym podjazdem dla osób z niepełnosprawnościami.

 

fot. konin.pl


 

  • Własnymi siłami MOSiR wyremontował szatnię i łazienki w Łężynie
  • Własnymi siłami MOSiR wyremontował szatnię i łazienki w Łężynie
  • Własnymi siłami MOSiR wyremontował szatnię i łazienki w Łężynie
  • Własnymi siłami MOSiR wyremontował szatnię i łazienki w Łężynie
  • Własnymi siłami MOSiR wyremontował szatnię i łazienki w Łężynie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie WŁASNYMI siłami tylko PIENIĘDZMI I SIŁAMI PODATNIKÓW (wy macie za to zapłacone). Sądzę, że zdjęcie z słuchawką prysznicową oddaje śmieszność tej propagandy.
Dodano: 8.05.2021 17:00    Przez: Eryk21

KOMENTARZE

Nie WŁASNYMI siłami tylko PIENIĘDZMI I SIŁAMI PODATNIKÓW (wy macie za to zapłacone). Sądzę, że zdjęcie z słuchawką prysznicową oddaje śmieszność tej propagandy.
Dodano: 08.05.2021 17:00    Przez: Eryk21
a to wspaniały artykół prasowy specjanie dla włodaży gminy grodziec jak przy odrobinie checi i samosaparcia za 80 tysięcy w mieście można wyremontować wspaniały obiekt a wy pier.... ze sie nieda i trzeba 12 milionów kelnie poziomice w łape i do roboty nygusy a nie tu lamenty internetowe i żebranie was za wasze włodarstwo to powinni w smole i dobze białym puchem obsypać zeby z daleka było widać nygusy i nieudaczniki pozdrawiam cieżko pracujacych mieszkańców gminy grodziec na tych nygusów z góry
Dodano: 08.05.2021 20:43    Przez: justynian
Ten gościu ze słuchawką prysznicową w ręku jest trzeżwy, bo tak dziwnie się POchylił ?
Dodano: 09.05.2021 13:19    Przez: Tylko pytam
Jak chce wziąć prysznic niech chociaż się rozbierze ?
Dodano: 09.05.2021 13:21    Przez: Na golasa

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.