Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16422) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Konin. Spotkajmy się pod gwiazdami. Wraca kino w plenerze

Dodano: 9.05.2021 10:59

Od 15 maja luzowane są obostrzenia w kraju dotyczące spotkań przed dużym ekranem. Wraca kino – na razie na powietrzu. Wszystkich kinomaniaków, tęskniących za kulturalnymi wrażeniami, Koniński Dom Kultury zaprasza 15 i 22 maja do kina plenerowego.

15 maja obejrzymy wspólnie amerykańską komedię ,,Palm Springs”. To zwariowana opowieść o Andym i Cristin, którzy poznają się na weselu w Palm Springs, zostają uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W pewnym momencie odkrywają, że ta sytuacja daje im niesamowite możliwości i całkowitą wolność. Wspólnie realizują najbardziej szalone pomysły i przeżywają romans wszech czasów.

Natomiast 22 maja zapraszamy na francuską komedię ,,Arab Blues”. Film pełen światła i soczystych kolorów, który opowiada o uniwersalnym konflikcie tradycji z nowoczesnością. Wychowana we Francji Selma postanawia wrócić do Tunezji, aby otworzyć gabinet psychoanalityczny. Jednak kulturowe różnice generują serię zabawnych pomyłek i nieporozumień.

Spotkajmy się w kinie plenerowym pod gwiazdami 15 i 22 maja na placu przed Konińskim Domem Kultury. Start o godz. 20.30. Wstęp wolny. Wydarzenie odbędzie się reżimie sanitarnym.

  • Konin. Spotkajmy się pod gwiazdami. Wraca kino w plenerze

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   kino plenerowe,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wiecie jaki mamy klimat ? Jak słońce zajdzie za horyzont od razu robi się zimno, no i ten dokuczliwy wiatr. Ja sobie wolę w ciepełku zacisza domowego coś tam ewentualnie obejrzeć.
Dodano: 09.05.2021 16:21    Przez: Telewidz
"Jak jest zimno, a nie ma wiatru to jest cieplej...!!! Jak jest ciepło a jest wiatr to jest zimniej"...!!! Nie wiem czy dobrze zacytowałam kabaret...??!! Kino plenerowe jest w pełni kulturowe...!!!
Dodano: 09.05.2021 19:56    Przez: Wiedźma
Jak jeden pies zaszczeka, to pozostałe będące w jego pobliżu też zaczynają szczekać.
Dodano: 10.05.2021 07:11    Przez: Psiarek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.