Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16368) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Janaszkowo

Dodano: 10.05.2021 14:51
Źródło: LM.pl

Jedenastu biegaczy pokonało 5 km w „Finderowej Piątce“. Bieg odbył się na terenie powstającej Osady Janaszkowo w Wąsoszach, gm. Ślesin.

W niedzielne, słoneczne popołudnie odbył się charytatywny bieg, z którego dochód przeznaczony był na Osadę Janaszkowo – nowoczesny kompleks rehabilitacyjno-treningowo-wytchnieniowy dla osób z niepełnosprawnościami i ich bliskich. W biegu wspierającym projekt Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj Dalej“ wystartowało 11 zapalonych biegaczy.

- Najważniejszą wartością dla naszej firmy są ludzie, dlatego świętując 5-lecie swojej działalności organizujemy biegi charytatywne w całej Polsce, przekazując 20 zł za każdy przebiegnięty kilometr na Osadę Janaszkowo – mówi Łukasz Fryska z Finder Polska, organizator biegu.

Wygranymi byli wszyscy zawodnicy, którzy zgodnie, ramię w ramię wbiegli na metę usytuowaną przy remontowanym budynku Osady Janaszkowo. Później zawodnicy oraz goście zwiedzili centrum rehabilitacyjne.

 

fot. Fundacja „Podaj Dalej“

  • Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Janaszkowo
  • Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Janaszkowo
  • Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Janaszkowo

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Każdy jakoś się promuje, jeden na rowerze, drugi biegając, ważne jest to aby to upublicznić, no np. na takim portalu jak LM.
Dodano: 10.05.2021 16:31    Przez: Prawda ?

KOMENTARZE

Każdy jakoś się promuje, jeden na rowerze, drugi biegając, ważne jest to aby to upublicznić, no np. na takim portalu jak LM.
Dodano: 10.05.2021 16:31    Przez: Prawda ?

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.