Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16355) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Koło. W szpitalu oddano do użytku odnowiony oddział chirurgiczny

Dodano: 11.05.2021 11:40

W kolskim szpitalu oddano do użytku odnowiony oddział chirurgii. Został przebudowany w dużej mierze dzięki rządowej dotacji.

Dotacja z budżetu państwa: 1 200 000,00 zł. Dotacja z Rządowego Fundusz Inwestycji Lokalnych: 1 672 305,77 złotych. Powiat Kolski – 1 849 824,37 zł. Szpital – 70 047,46 zł. Razem – 4 792 177,60 zł

Aneta Niestrawska, wicewojewoda wielkopolski wspólnie z posłem Witoldem Czarneckim i Leszkiem Galembą, starostą kolskim Robertem Kropidłowskim oraz kadrą zarządzającą, przecięli symboliczną wstęgę.

- Od dawna oczekiwana przebudowa kolskiego szpitala to milowy krok ku zapewnieniu godnych i bezpiecznych warunków leczenia pacjentów oraz dobrych warunków pracy personelu medycznego. Modernizacja w znaczący sposób podniesie standard hospitalizacji, spowoduje zwiększenie dostępności do nowoczesnych świadczeń zdrowotnych, co usprawni funkcjonowanie placówki, aby jak najskuteczniej służyła pacjentom – odczytano słowa premiera Mateusza Morawieckiego.

 

  • Koło. W szpitalu oddano do użytku odnowiony oddział chirurgiczny
  • Koło. W szpitalu oddano do użytku odnowiony oddział chirurgiczny
  • Koło. W szpitalu oddano do użytku odnowiony oddział chirurgiczny

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło szpital,   oddział chirurgii,   remont,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Do przecinania wstęg to wszyscy się garną, ale do roboty to już niewielu.
Dodano: 11.05.2021 16:48    Przez: Lans
Otwórzcie Przychodnie i Szpitale dla chorych, aby mieli swobodny dostęp do lekarzy. Przestańcie nas na okrągło straszyć w mediach jakąś pandemią. Przestańcie nas zmuszać do szczepień, dlaczego zmuszono nas do noszenia maseczek na powietrzu ? Prawo i Sprawiedliwość jest moją partią, ale w sprawie korona-wirusa, szczepionek i maseczek z PiS-em absolutnie się nie zgadzam.
Dodano: 11.05.2021 16:56    Przez: PiS-owiec
W mediach przewodnim tematem są szczepionki, szczepionki i jeszcze raz szczepionki, brzydzi się słuchać o nich. Ja się nie szczepię i nie zmuszajcie mnie do tego, ten który przyjmie dwie dawki, na jesień otrzyma trzecią dawkę i co roku będzie musiał się szczepić tak jak na sezonową grypę, jak długo organizmy zaszczepionych tyloma dawkami wytrzymają, ale to nie mój problem.
Dodano: 11.05.2021 17:01    Przez: PiS-owiec
Trochę sobie popisałeś,zanim stwierdziłeś,że to cię nie obchodzi.
Dodano: 11.05.2021 21:45    Przez: życzliwa

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.