Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16417) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Konin. Będą malować oznakowanie na wiadukcie. Zamkną przejazd

Dodano: 11.05.2021 12:01
Źródło: LM.pl

Na jutro planowane jest zamknięcie nowego wiaduktu łączącego Zatorze z V Osiedlem w Koninie. Powodem jest „wykonanie oznakowania poziomego docelowego“.

Inwestycja związana z wiaduktem na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Przemysłowej zbliża się do końca. Zarząd Dróg Miejskich w Koninie informuje o planowanym czasowym zamknięciu ruchu. Wiadukt będzie nieprzejezdny jutro, czyli 12 maja od godz. 18.00 do godz. 6.00 dnia następnego.

To wiązać się będzie również ze zmianą trasy autobusu miejskiego. Konińskie MZK poinformowało, że linia 64 pojedzie objazdem, a przystanki „Wiadukt“ nie będą obsługiwane.

fot. MZK Konin

  • Konin. Będą malować oznakowanie na wiadukcie. Zamkną przejazd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale wtedy na 2 nitce by musiało zostać wymalowane oznaczenie tymczasowe. Które później trzeba by przemalować. Lepiej zamknąć obie i wymalować jednocześnie, zwłaszcza że ma to nastąpić między 18 a 6,
Dodano: 11.05.2021 13:07    Przez: koninianinin
aaa aaa! "... mieszkam w mieście Poznań. Nie miasteczku konin..." i właśnie widać Twoje podejście zarówno do języka polskiego- Konin z małej litery, na końcu zdania bez kropki, a w poprzednim komencie rozpoczynasz zdanie z małej litery...!!! Twoje podejście do starszych Ludzi jest też " powalające" Panie( jeszcze) Młody...!!! Wstyd i żenada, że w taki sposób wypowiadasz się o starszych Ludziach...!!!
Dodano: 11.05.2021 17:48    Przez: Wiedźma
Tu akurat Wiedżma ma rację, ten wsiowy widział Poznań ale chyba tylko w telewizji, jak ja mieszkałem w Poznaniu, to ciebie synu o nicku aaa aaa na świecie nie było, a teraz mieszkam w Koninie i to jest moje miasto na dobre i złe i nie pozwalam ci nieuku pluć na nie.
Dodano: 11.05.2021 18:40    Przez: Metropolia Konin
Co cię obchodzi Konin, kiedy ty mieszkasz na wsi, a na twojej wsi w ogóle nie ma ludzi starych, sama młodzież ? Pewnie nigdy nie miałeś dziadków i też nie masz rodziców ? Naucz się pisać po polsku nieuku.
Dodano: 11.05.2021 16:26    Przez: Metropolia Konin
Towarzysz Michalczyk jak coś napisze, to boki zrywać.
Dodano: 11.05.2021 17:05    Przez: Wiadukt

KOMENTARZE

Nikt nie wpadł na pomysł, by uruchomić naprzemiennie drugą nitkę ? Szkoda.
Dodano: 11.05.2021 12:46    Przez: Alfred Michalczyk
Ale wtedy na 2 nitce by musiało zostać wymalowane oznaczenie tymczasowe. Które później trzeba by przemalować. Lepiej zamknąć obie i wymalować jednocześnie, zwłaszcza że ma to nastąpić między 18 a 6,
Dodano: 11.05.2021 13:07    Przez: koninianinin
Towarzysz Michalczyk jak coś napisze, to boki zrywać.
Dodano: 11.05.2021 17:05    Przez: Wiadukt
a niech zamykają cały konin, komu on potrzebny tam są tylko starzy ludzie w blokach którzy śpią. Nie ma tam kompletnie NIC
Dodano: 11.05.2021 16:13    Przez: aaa aaa
Co cię obchodzi Konin, kiedy ty mieszkasz na wsi, a na twojej wsi w ogóle nie ma ludzi starych, sama młodzież ? Pewnie nigdy nie miałeś dziadków i też nie masz rodziców ? Naucz się pisać po polsku nieuku.
Dodano: 11.05.2021 16:26    Przez: Metropolia Konin
Metropolia Konin > mieszkam w mieście Poznań. Nie miasteczku konin
Dodano: 11.05.2021 17:20    Przez: aaa aaa
I widzisz-sepleniacy,już jesteś na śmietniku.Razem ze swoimi psychiatrycznymi problemami.Długiego pobytu,bo nikt cię tu nie chce.
Dodano: 12.05.2021 10:43    Przez: Tralala
aaa aaa! "... mieszkam w mieście Poznań. Nie miasteczku konin..." i właśnie widać Twoje podejście zarówno do języka polskiego- Konin z małej litery, na końcu zdania bez kropki, a w poprzednim komencie rozpoczynasz zdanie z małej litery...!!! Twoje podejście do starszych Ludzi jest też " powalające" Panie( jeszcze) Młody...!!! Wstyd i żenada, że w taki sposób wypowiadasz się o starszych Ludziach...!!!
Dodano: 11.05.2021 17:48    Przez: Wiedźma
Tu akurat Wiedżma ma rację, ten wsiowy widział Poznań ale chyba tylko w telewizji, jak ja mieszkałem w Poznaniu, to ciebie synu o nicku aaa aaa na świecie nie było, a teraz mieszkam w Koninie i to jest moje miasto na dobre i złe i nie pozwalam ci nieuku pluć na nie.
Dodano: 11.05.2021 18:40    Przez: Metropolia Konin
Do:sepleniacy-ja cię rozumiem,że nie lubisz kobiet,bo z takim ryjem ciężko,ale oszczędź nam swojej literackiej twórczości-tu nie szambo.My-taki,czy inny-ale staramy się trzymać poziom.Postaraj się i ty.
Dodano: 11.05.2021 22:09    Przez: Zappa
Zappa! SepleniącyNiemieczBelgi to taki trolik, który pisze wszystko co mu ślina na język przyniesie byle tylko kogoś obrazić, zwyzywać i uważa, że tym zabłyśnie i popularnością się zachłyśnie...!!! Ale to tak nie działa i on dobrze o tym wie, bo kiedyś już był zbanowany i zmienił swoje plany oraz nick i awatar musiał zmienić przez ten cały trolling w stosunku do osoby mojej...!!! A kiedyś chciał koniecznie porozmawiać ze mną na Priv a że odrzuciłam jego zaloty to się teraz na mnie " wyżywa" i ciągle mnie wyzywa...!!! Ale spoko mnie to już nie rusza, bo nie ważne co o mnie piszą, ale ważne że jestem w pamięci i na fali...!!!
Dodano: 12.05.2021 00:34    Przez: Wiedźma