Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16363) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Uciekał przed policją i był pod wpływem środków odurzających

Dodano: 11.05.2021 13:03

Na 5 lat może trafić do więzienia 32-latek z powiatu konińskiego, który zignorował policyjne sygnały nakazujące zatrzymać się do kontroli drogowej. Poza tym posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i był pod wpływem środków odurzających.

W niedzielę 9 maja b.r. funkcjonariusze z komisariatu w Sompolnie podczas patrolu, zauważyli pojazd marki Opel Omega. Za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec powiatu konińskiego, który znany był miejscowej policji. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim, włączając sygnały nakazujące zatrzymać się do kontroli. Kierowca Opla na widok oznakowanego radiowozu i świateł błyskowych, zaczął przyśpieszać. Pościg rozpoczął się w Sompolnie i zakończył w miejscowości Nykiel, gdzie 32-latek został zatrzymany.

Mężczyzna był trzeźwy, ale mundurowi z uwagi na jego nieracjonalne zachowanie oraz wcześniejszą karalność za jazdę pod wpływem środków odurzających, postanowili wykonać test na zawartość narkotyków w organizmie. Wynik testu wyszedł pozytywny.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za przestępstwo związane z niezatrzymaniem się do kontroli pomimo wydawanych przez policjantów sygnałów dźwiękowych i świetlnych, a także za przestępstwa popełnione w ramach recydywy, polegające na kierowaniu pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego oraz kierowania pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Za swoje zachowanie mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Takich pasożytów dożywotnio izolować od ludzi
Dodano: 11.05.2021 17:33    Przez: Patryk O.
Co się dzieje z tymi ludżmi za kierownicą, jak nie alkohol to obecnie modne narkotyki ?
Dodano: 11.05.2021 18:18    Przez: Piłeś nie prowadż

KOMENTARZE

Takich pasożytów dożywotnio izolować od ludzi
Dodano: 11.05.2021 17:33    Przez: Patryk O.
Co się dzieje z tymi ludżmi za kierownicą, jak nie alkohol to obecnie modne narkotyki ?
Dodano: 11.05.2021 18:18    Przez: Piłeś nie prowadż
Takie gaworzenie niemowlaka.
Dodano: 12.05.2021 10:47    Przez: pani ze żłobka
Gdyby to był chrześcijanin, ale to katolik czyli niewierny, a taki może być pod wpływem, bo przecież pódzie do księdza do spowiedzi i ksiądz mu odpuści, ale Bóg nie odpuści, a czy taki w Boga wierzy, przecież to katolik.
Dodano: 11.05.2021 18:25    Przez: Nie grzesz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.